Şimdi dünya genelinde 2014/ 2015 sonbahar kış makyaj trendleri için araştırmalar yapılıyor.sonbahar kış moda defilelerinden popüler  yeni makyaj trendleri belirleniyor. Podyumlar karşısında, aynı eğilimler dünya genelinde görülmüştür. İşte en popüler 2014/ 2015 makyaj trendlerinden bazıları ve onları gece ve gündüz makyajlarınızı için inceleyin.

KIRMIZI/ŞEFTALİ RUJ

Sonbahar kış makyaj trendlerinden biri içinde parlak rujlar özellikle kırmızı ve şeftali renkleri  patlama yapıyor. Kırmızı dudaklar birden sonbahar ve kış da  cesur bir açıklama yapmak için güzel bir yol gibi görünüyor . Kırmızı ruj ile hasarlı cilt tipi için doğru yanılsama yapılabilir. böylece tüm dikkatler dudaklarda.Eğer solgun bir cildiniz varsa, bir itfaiye kırmızısı daha denemek ve solgun cildinize şeftali rengi allık eklemek için çekinmeyin. Eğer koyu bir teniniz varsa, mercan veya şeftali renkli ruj tonlarından sürebilirsiniz.

2014 2015 sonbahar kis makyaj trendleri kimizi ruj

UZUN KİRPİKLER

2015 uzun kirpik trendi
Bu sonbahar bahar upuzun  kirpikleri ile daha aşk dolu bakın. Bu eğilim tüm cesur ve iddialı bayanlar ile ilgili. Bu trend hakkında en iyi şey gözlerin daha ön plana çıkıyor olmasıdır.

sonbahar kis makyaj trendleri  uzun kirpikler 2014 2015

KALIN KAŞLAR

Bu eğilim geçen sezonda çok yükselişteydi, ama sonbahar kış 2014 2015  makyaj trendlerinden biri olarak tüm hızıyla kalın kaşlar popülerliğini sürdürüyor. Bu görünüm için anahtar cesur tanımlanmış kaş taze temiz yüz ile uyumlu görünmek. Kaşlarınızı doğal şeklini bulmak ve bu güçlü ama zahmetsiz  görünümü elde etmek için bir kaş kalemi ile onları doldurun.

2014 2015 sonbahar kis makyaj trendleri

MAVİ GÖZ MAKYAJI

Merak etmeyin,  makyaj trendi ile sizde daha dikkat çekici gözlere sahip olabilirsiniz.. Yeni  sezon da parlak mavi göz farı için bir kozmetikçiye uğrayın. Gözleriniz rengi ile uyumluyapabilirsiniz, çünkü bu trend mavi gözlü kızlar için özellikle daha iyi.

2014 2015 makyaj trendleri

PARLAK CİLT

Parlayan cilt her zaman tarz olmuştur, ama önümüzdeki sonbahar kış, bu harika makyaj trendlerinden birine sahip bir anahtardır. Hiçbir şey taze, parlak bir cilt sahip olmaktan daha doğal olamaz. Vurgulayıcı astarı yansıtan bir ışık eşleştirmek, bu kusursuz bir cilt elde etmek için harika bir yöntem, burun, elmacık kemikleri ile  birlikte sürün .

cu

NEON MAKYAJ

Güneş parlıyor ve böylece makyaj daha da gösterişli.Senin gözlerin, dudakların, ya da belki de yanaklarda olsun, önümüzdeki sezon tüm neon renkler kullanılmaya devam edilebilir.Sıcak bir pembe dudak ile parlak cesur bir görünüş yapmak veya neon yeşil göz farı ya da maskara ile ön plana çıkabilirsiniz.
makyaj trendleri 2015

PASTEL MAKYAJ

Nasıl pastel olmadan sıcak bahar makyaj trendleri bitebilir mi? Yazdan sonbahar pastel makyaj eğilimi yine devam ediyor.Pastel renkli kıyafetler ile pastel makyaj tonları uyumunu koruyor.Hiçbir şey açık pembe, bebek mavisi, ve lavanta gibi yumuşak ve feminen renkleri gibi güzel olamaz. Mavi gözleri, bazı açık mavi göz farı ile buluşturun. Eğer koyu bir cilde sahipseniz, bir cesur dokunuş için lavanta göz farı tercih edin.
pastel makyaj trendleri 2014 2015
2014 2015 sonbahar makyaj trendleri ile ilgili siz ne düşünüyorsanız,bildiğiniz bir makyaj trendi var mı? sizde bizimle konu altından yorum yaparak paylaşın…

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] İlgili ; 2015 Sonbahar Kış Makyaj Trendleri  […]

trackback

[…] sanatçılarının önerdiği 2015 makyaj trendlerinden muhteşem iki-tonlu ombre dudak trendi, dudaklarınızı dahada mükemmelleştirmek […]

trackback

[…] daha çekici ve derin olmasını sağlar.2015 makyaj trendlerin de uzun kirpikler başrol de. Buradan inceleyebilirsiniz.Kirpiklerinize özel bakım yapmazsanız zamanla dökülür ve incelir.Sürekli […]