Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 kış modası’nın şık kıyafetlerinden biride kadife ceketleri.Bordo, yeşil, marsala gibi renkler de kadife ceket modelleri stinize daha güçlü bir vurgu getirebilir.Peki kadife ceket nasıl giyilir?, nasıl kombinlenir birazda bu sorular üzerinde duralım.

Kadife ceketlerinizi normal blazer ceketlerinizde olduğu gibi klasik kıyafetler ve rahat casual kombinlerinizde şık bir ek için kullanabilirsiniz.Kot pantolon, siyah skinny pantolon, elbise, etek kısacası her şey ile şık bir bütünlük sağlar.

Kadife ceketler diyer Tuxedo smokin ceketler ve blazer ceketlerin yanında parlak olması ve sıcak tutması kış modasına daha uygun olduğunuda söyleyebiliriz.Ayrıca spor mont şeklinde, altından lastikli olan kadife montlarda çok popüler.Sizde kış modasında hem şık hemde sıcak bir kombin görünümü istiyorsanız özellikle bordo ve marsala renkleri ile harikalar yaratabilirsiniz.

Bordo tonlarında olan kadife ceketler esmerler de, yeşil ve siyah kadife tonlarında alan ceketler sarışınlar da harikalar yaratıyor.

Yırtık boyfriend ve skinny kot pantolonlar ile kadife ceket eşleştirmeleri harika dururken, aynı zamanda mini elbiseler ile de daha tarz stiller elde ediyor. Maskülen tarzın temel parçalarından Bomber ceketlerde de kadife kumaşları bu kış görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız; Bomber spor ceket nasıl giyilir stil ipuçları

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir