Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kırmızı kesinlikle sonbaharda güzellik için en ateşli moda renk olma yolunda.Kırmızı tırnak sanatı, kırmızı rujlu seksi dudaklar, bu soğuk havalarda sahip olduğumuz en sıcak renklerden.

Tabii, kırmızı doğru bir trend ama  tam olarak yeni değil. Ama natürel makyajlı  yüzünde, parlak, kırmızı dudak ultra seksi hissettiriyor. Ve Kızıl-kırmızımsı saçlar  iyi bir güç oyununda  güzelliğinizi öne taşıyor. Sokak modasında kırmızı sonbaharın en göz alıcı renklerinden.

1. . Kırmızı tırnak.Her zaman çekici kıpkırmızı bir manikür içimizi kıpırdatır.Özellikle bu sonbaharda  kırmızı halı üzerinde gördüğümüz kırmızı tırnaklar var  ve o zamandan beri, tırnak renk seçimlerimizde kırmızı dahada popüler.Kırmızı Moda Haftası pistlerinede  hakim olmuştur. Artı, tüm aksesuarları ile çantalar, bereler,  saç bantlarında sıkça görebilirsiniz. .Bazen gerçekten kırmızı bir oje sadece tek başına bile çekiciliğinizi arttırmaya yeter.

2. Kızıl kırmızı saç :Saçlarda sonbahar için dramatik bir değişiklik değerli bir yatırımdır. Bir saç kesimi siz yeni bir stil verebilir, ancak saç rengini kızıl ve kırmızımsı yapma sizi bambaşka seksi bir kadına dönüştürebilir… Biz canlı saç renklerini özellikle ünlülerde görüyoruz  ama kırmızı en evrensel gurur verici ve  ikonik olan cesur saç renklerinden .

3. Kırmızı elbise her yaşta kadını bir anda göz alıcı ve seksi gösterebilir.

4. Kırmızı Dudaklar 

Hiçbir şey bir kadının kalın kırmızı dudakları kadar  daha güvende ve çekici  hissettiremez. Bir kıza e ünyayı fethetmek gibi hissettiren kırmızı ruj hakkında sadece bir şey var oda tek başına zahmetsizce sizi güzelleştirebilir olması.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir