2015 trend 32 çarpıcı yüzük modelleri

Halka ve eklem yüzükleri 2015 yılının en trend bayan yüzük modelleri sırasını koruyor.Eskiden günümüze takı takma kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Hala birçok moda blogcular için de  favori aksesuarları biri yüzüklerdir. Ve son birkaç mevsim midi yüzük ve çoklu halka yüzük modelleri son derece popülerler.. Birden fazla halka yüzük takmak çok trend! Onlar ile çok çarpıcı stiller elde edebilir, görünümünüzü daha güçlü hala getirebilirsiniz.

2015 modasında yüzüklerde midi halkalar etkili stiller elde etmek için en iyi çözümdür. İnce midi yüzükler daha çok tercih edildiği gibi, yeni trend kalın dore halka yüzüklere de  bir şans sağlamak gerekir tasarımı ve görünüm çok güzel.

Bunları da kaçırmayın; Yeni Trend: Altın Mühür Signet Yüzükler


Benzersiz yüzük halkalar ince ayrıntıları ile kişisel stilinizi ve kıyafetinizi tamamlayacak. Mükemmel oje renkleri ile benzersiz halka yüzükleri daha iyi kombinasyon yapabilirsiniz. Sizin için 2015 trend yüzük modellerinden benzersiz bir koleksiyon hazırladık.Yüzük takma stilleri, yüzük şekilleri ve kombinleri eminim size de harika fikirler verecek. Bu koleksiyon  32  sıra dışı ve şık yüzükler den oluşmaktadır. Onlara bir göz atın – biz onları seveceğinize garanti veriyoruz!

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  Sonbahar / Kış 2014-2015 Aksesuar Trendleri
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x