Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yılbaşı gecesi için ve yılbaşı partisi için 21 ışıltılı parlak makyaj önerilerini listeledik.

Bu güzel gece için  birkaç hafta var. Bu zaman içinde kendinize özgü  bir çok makyaj seçeneği bulabilirsiniz. Eğer yılbaşı gecesi için dışarıda kutlama planlarınız varsa veya  fantezi bir yere kutlamak için gidiyorsanız aşağıdaki 2015 yılbaşı partisi makyaj modellerini düşünebilirsiniz..Bugün sizin yılbaşı makyaj seçenekleriniz için bazı fikirler bulduk hepsine tek tek göz atabilirsiniz. Onlar ultra göz kamaştırıcı ve feminen makyaj modellerinden.

Belkide saatlerce dans edeceğiniz bu  destansı gece  için doğru makyajı bulmanız çok önemli.Makyajınız kalıcı ve ışıltılı olmalı.Gece bı-oyunca istediğiniz kalıcı güzelliğiniz için, göz makyajınız da gölgeleri daha parlak ve aydınlatıcı tozları biraz daha fazla kullanın. Geri sayım başlasın! Aşağıya doğru tüm resimlerin üzerine tıklayarak  yakından inceleyin, beğendiklerinizi seçin ve onları yılbaşı gecesi gelmeden mutlaka deneyin!

Yılbaşı gecesi makyaj modelleri 2015 – galeri

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Ayrıca bakınız:  Yılbaşı Gecesi için 16 şık makyaj önerisi… […]

trackback

[…] olmalı, böylece bu özel gecede giymek için hayranlık merkezi olacağınız elbiseler olmalı.2015 Yılbaşı gecesi için saç ve makyaj modeli önerileri için bu linke […]