2016 Afro-Amerikan saç modelleri yani amerikan esmer kadınları gibi bir teniniz var ise size gidebilecek saç renkleri ve modellerini yazımızda paylaştık.

Kadın ve blog takipçilerimiz bildiğiniz üzere moda dünyasından trendler hemen hemen her gün değişmektedir. Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre Afro-amerikan saç modeli inanılmaz derecede popüler olmuştur. Özellikle yurt dışı ülkelerde çok tutulan bu model zamanla ülkemizde de kendisine yer bulmuştur. Ülkemize bu trendi getirenler arasında ilk başta şarkıcı Sıla gelmektedir. Sıla yeni saç modelini bir defilede tanıtmıştır. Gelin şimdi uluslararası boyutta trend olan bu saç modelini aşağıda fotoğraflar halinde inceleyelim.

2016 Afro amerikan saç modeli 1

2016 Afro amerikan saç modeli 1

İlk olarak bayanlar Afro-amerikan trendinde saçlarınızı kıvırcık bir modele dönüştürebilirsiniz. Hem bu kıvırcıklar sayesinde yaz sıcaklığında dilediğiniz serinliğe kavuşabilirsiniz. Saçlarınıza bu modeli uygulattık tan sonra jöle,sprey gibi ürünler kullanarak saçlarınızı kalıcı bir şekle ulaştırabilirsiniz.

2016 Afro amerikan saç trendi

2016 Afro amerikan saç trendi

İkinci olarak ise Afro-amerikan saç modelinde katmanlı bir saç kesimi ile şık bir hale gelebilirsiniz. Özellikle yanlardaki saçlarınızı kısa tutarak biraz aykırı olmakta fayda var. Bu senenin bir başka trendi olan saç aksesuarlarını unutmayarak sokaklarda güzelliğinizle boy gösterebilirsiniz.

Afro amerikan saç modasi

Afro amerikan saç modasi

Afro-amerikan saç modelinde saçlarda farklı renk kullanmak bir özellik olarak benimsenmiştir. Bu renk ise beyaz olarak belirlenmiştir. Beyaz gibi gri renkte en çok kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Sizlerde yukarıdaki gibi bir bob saç kesiminde farklı renkler kullanabilirsiniz.

2016 Afro amerikan saç modelleri

2016 Afro amerikan saç modelleri

Bir başka tercih edilen afro-amerikan saç modeli ise uzun kıvırcık saç modelidir. Uzun kıvırcık saç modeli son zamanlarda çok rağbet görmektedir. Bu model özellikle birbirinden ünlü şarkıcı ve modeller tarafından çok tercih edilmektedir. Ünlü şarkıcımız Sıla’da uzun kıvırcık saç modeli tercih etmiş ve kökleri siyah uçlarına doğru ise gri olan bir saç rengi tercih etmiştir. Sizlerde eğer çevrenizde fark yaratmak isterseniz bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

Afro amerikan saç modeli

Afro amerikan saç modeli

Son olarak ise saçlarınızın üst kısmının uzun yan taraflarının kısa olduğu bir Afro-amerikan saç modelini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın üst kısmının daha hacimli ve dolgun görünmesi sizi şıklık konusunda bir adım önde başlatacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir