2016 Aksesuarlı kış saç stillerini bu yazımız da siz değerli KadınveBlog Takipçileri için detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. 

Sevgili okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu ile buluşuyoruz. Bugün sizlerle paylaşacağımız konu ise 2016 yılında moda olacak kış saç stilleri olacaktır. Kadınlar için saçları çok önemli yer tutmaktadır. Erkeklerin için saçlar çok önemli olsa da kadınlar için saçların önemi bir miktar daha fazladır. Çünkü kadınların saçları daha uzun ve hacim olarak daha büyük olduğundan bakımı daha zordur.Ayrıca kadınlar saçlarını güçlü,parlak,canlı ve şık durmasını istemektedir. Bu sene saç modasında genelde rahat modeller tercih edilmektedir. Ancak kadınlar kış mevsiminde kendilerine uygun saç modelleri ve tasarımlarını araştırmaktadır. Bizlerde kadınlarımızın bu sorununa yardım etmek gayesiyle bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmada birçok ünlü kuaför uzmanına danışarak gerçekleştirildi. Şimdi dilerseniz birlikte editörlerimiz tarafından derlenen 2016 yılının moda saç tasarımlarını inceleyelim.

2016 Aksesuarlı Kış Saç Stilleri

2016 Aksesuarlı Kış Saç Stilleri

İlk olarak yukarıdaki fotoğrafta bulunduğu gibi saçlarınızı ortadan ikiye ayırdıktan sonra bir bere ile kolayca şık bir saç stiline kavuşabilirsiniz. Uyarı olarak saçlarınızı düzleştir-dikten sonra bir saç spreyi kullanarak saçlarınızın kırışmasını önleyecektir.

Kış Saç Modelleri ve Stilleri

Kış Saç Modelleri ve Stilleri

İkinci olarak saçlarınızın uçlarını kulaklarınıza kadar ördükten sonra geniş kenarlı şapka ile tercih edebilirsiniz. Yine zahmetsiz bir saç tasarımı olan saç stili sizi şık gösterdiği gibi kış mevsiminin soğuk hava şartlarından koruyacaktır. Çevrenizdekiler adeta bu saç stiline şapka çıkartacaktır.

Kış Saç Aksesuarları 2016

Kış Saç Aksesuarları 2016

Üçüncü olarak ise yukarıdaki gibi saçlarınızı at kuyruğu yaptıktan sonra soğuktan korunmak amaçlı bir yünlü kulaklıkları kullanarak sokak tarzına şıklığınız la damga vurabilirsiniz.

Saçta Kullanılan Aksesuarlar

Saçta Kullanılan Aksesuarlar

Eğer saçlarınıza ayıracak vaktiniz yoksa ve dışarı çıkacaksanız tıpkı yukarıdaki saçlarınızın arkasını bere şapka vb kapattıktan sonra saçlarınızın önlerini kabartarak zahmetsizce bir tasarımı başarmış olacaksınızdır. Ancak bu stilini kısa saç stiline sahip olanlara önermekteyiz.

Aksesuarlı Saç Trendleri 2016

Aksesuarlı Saç Trendleri 2016

Bazı günler saç stiliniz soğuktan daha önemli olmayabilir. İşte bugünlerde yukarıdaki gibi trapper bereler kullanarak saçlarınızı göstermeye-bilirsiniz. Ayrıca trapper kullanarak dışarıda kalan saçlarınızı örerek tüm dikkatlerin üzerinize çekebilir ve ilgi odağı haline gelebilirsiniz.

2016 Saç Stilleri Aksesuarlı

2016 Saç Stilleri Aksesuarlı

Son olarak ise 2016 yılının kış mevsiminde sportif vizör tarzı şapkalarla çeşitli saç tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. Bu tarz bir şapka düz ve akıcı bir saç stili tercih etmenizi öneririz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] çeşitli bilgilerimizi aktaracağımız konu ise 2016 yılının kış sezonunda trend olacak saç stilleri hakkında olacaktır.2016 yılına girmiş olmakla beraber bayanlar kış mevsiminde moda […]

trackback

[…] çene ile omuz arasında uzunluğu sahip saçlar için kullanılmaktadır. Hemen hemen bütün saç stilleri ile arasında mükemmel bir uyum yakalayan bu saç tasarımı çok yönlü olması ile ön plana […]