Catwalk saç tasarımları ve modelleri 2016 kışında fark yaratmak isteyen bayanlar için yeni bir trend haline gelecek gibi görünüyor.  Son derece çekici bir görünüm sağladığı şüphesiz gelin konumuzda inceleyelim.

Değerli okuyucularımız bugün sizlerle yine bambaşka bir konu ile karşınıza çıkıyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise saç hakkında olacaktır. 2016 yılına girerek hem yıl hem de mevsim değişti. Şimdi sıra ise saçlarımızdaki değişikliğe geldi. Kış mevsimine girmiş olmakla birlikte kış mevsimi saç tasarımları haliyle merak konusu haline geldi. Bizlerde bu konuyu ele alarak 2016 yılı kış sezonu saç stilleri hakkında bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırma sonucu elde ettiğimiz bilgileri aşağıda sizlerle beraber inceleyelim.

İlk olarak kış mevsiminde olduğumuzdan dolayı hava soğuk seyretmektedir. Hal böyle olunca sağlığımızı da düşünerek hareket etmeliyiz. Tabi aynı zamanda şıklığımızda göz kamaştırmalı. İşte bunu nasıl sağlayabiliriz diye merak ediyorsanız bunu bir eşarp türü aksesuarlar sağlayabilirsiniz. Eşarp veya atkının içine saçlarınızı yerleştirerek bu tarzı yaratabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızın kötü olduğu veyahutta aceleden saçlarınızı yapamadığınız günlerde bu tarz ile saçlarınızı kamufle edebilirsiniz. Aşağıdaki fotoğrafa göz atarak bu bilgimizi daha iyi anlayacaksınızdır.

2016 Kış Catwalk Saç Modelleri ve Tasarımları

2016 Kış Catwalk Saç Modelleri ve Tasarımları

Ayrıca son dönemlerde saç bandları popülerliğini giderek arttırmaktadır. Kullanımı da çok rahat olan bu saç bandları örgü,topuz,at kuyruğu gibi saç stillerine daha yatkındır. Yüz hatlarını ortaya çıkarması ile de bilinen saç bandları kış mevsiminde sizi canlı,neşeli,sevimli gösterecektir.

Aksesuarlı Catwalk Saç Modelleri

Aksesuarlı Catwalk Saç Modelleri

2016 yılı keş sezonunda retro saç stili de ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Genellikle parti gibi davetlerde tercih edilse de günlük yaşam içinde kullanılabilecek saç stillerindendir. Kadınsı havasının yanında tam bir kış mevsimi saç stilidir.

Catwalk Saç Modelleri ile Harika Çekici Bakışlar

Catwalk Saç Modelleri ile Harika Çekici Bakışlar

Dördüncü olarak ise topuz saç modelini tercih edebilirsiniz. Ofisler çok uygun durumda bulunan bu saç modelinde saçlarınızın sık ve düzgün olmasına dikkat ediniz. Çünkü dağınık bir topuz sizin şıklığınıza engel olacaktır. Bu nedenle saçlarınızın düzgün olması için kaliteli bir saç spreyi kullanabilirsiniz. Ayrıca nemli saçlarınıza bu saç modeli oldukça uygundur.

2016 Catwalk Saç Renkleri ve Modelleri

2016 Catwalk Saç Renkleri ve Modelleri

Son olarak ise kış mevsiminde bob saç tarzını saçlarınıza uygulayabilirsiniz. İster düz ister dalgalı modellerinden birtanesini seçerek modayı takip ettiğinizi gösterebilirsiniz. Sizi şık ve zarif gösterecek bu tarz sokaklarda moda ikonu olarak adlandırılmanızı sağlayacaktır.

2016 Catwalk Farklı Saç Modelleri

2016 Catwalk Farklı Saç Modelleri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir