Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Değerli KadınveBlog takipçilerimiz bugün sizlere 2016 kış saç rengi buzlu kestane ve modellerinden bahsedeceğiz. Sizler için derlediğimiz buzlu kestane saç renkleri galerisine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu sene buzlu kestane saç rengi, kahve tonların ve kızıl tondaki renklerin yansımalarından Garnierin 5.25 numaralı saç boyası ve 4.15 numaralı saç boyalarına verilen rengin adıdır. Çikolata kahverengi ve kestane saç rengi yansıması karışımları olarak da betimleyebiliriz. Buzlu kestane saç rengi saçlarımızı kahverengi, kumral, kestane saç renkleri olan bayanlarda hafiften kızılımsı yansımaların ve koyu kahverengi tonları saçlarında görmek isteyenlere tavsiye ederiz.

Garnierin Olia saç boyası olan buzlu kestane numarası 5.25 buzlu kestane saç rengi hafiften kumral vurgulamalar yapılmış gibi görünen müthiş bir renk tonu. Güzel ve şık bir görüntü isteyen hanımlar için kesinlikle galerimizdeki resimleri incelemelerini ve denemelerini tavsiye ederiz.

Bu saç boyasını özellikle kış mevsimi için öneriyoruz. Beyazlarınızı yüzde yüz kapamak bu amonyaksız formüle edilmiş saç boyasını kullanmanızı öneriyoruz. Saçlarınızın kalitesi dikkatleri çekecek şekilde değişecektir. Damla damla kadife gibi krem dokusu ve harika çiçek kokuları ile keyifli bir boyama yapmanızı umuyoruz.

Buzlu Kestane Saç Rengi

Buzlu Kestane Saç Rengi

beyaz tenliler icin sac renkleri buzlu kestane

beyaz tenliler icin sac renkleri buzlu kestane

En Güzel Buzlu Kestane Saç Rengi Fikirleri ve Modelleri Galerisi;

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir