Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 mor ruj renk tonları neler? 2016 modası mor ruj renklerini sizde denemek ister misiniz? Mor makyaj renk tonları uygulanmış modelleri koleksiyonumuzda görebilirsiniz. 

Değerli okuyucularımız bugün sizlere mor ruj rengini makyajınızda nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.Bu sene mor rengi oldukça sıcak bir görüntü sergilemektedir. Bu rengi makyajında kullanan kadınlar gizemli,büyülü ve çekici bir görünüme kavuşmaktadırlar. Hiç zahmet gerektirmeden tarzına şıklık katacak bu rengi artık sokakta her bayanda görebilirsiniz. Zamanla kırmızı ruj gibi popülaritesi artan mor rengini kullanmakta cesaretli davranın, kendinize güvenin eminim çok şık bir görünüm kazanacaksınızdır.

Bir stilist olarak sitemizin gayesi sizlere en iyi moda fikirlerini burada sunmaktır. Mor rengini kullanarak güzel bir görünüme sahip olacağınıza eminim. Birçok tonda mor rengi olduğunu bilmekteyim. İlk olarak tenimizin rengine göre bir mor tonu seçerek makyajınıza başlayabilirsiniz.

Sevgili okuyucularımız mor ruj rengini seçtikten sonra ruja uygun bir makyaj yolu izleyeceğiz. Göz ve göz çevresinde bronz veya pembe tonlarda gölgelendirme yaparak sofistike bir görünüm sağlayabiliriz. Mor ruj rengini günlük herhangi bir aktiviteye giderken dahi kullanabiliriz. Örneğin bir partiye giderken veya bir cafe de arkadaşlarınızla buluşmaya giderken bu rengi tercih edebilirsiniz. Mor ruj rengini farklı renklerle( mavi,yeşil ) kombinleyerekte çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Sizlere bir ilham,fikir olması gayesi taşıyarak aşağıda mor renkte ruju makyajımızda nasıl kullanabileceğinizi gösteren bir galeri hazırladık. Dilerseniz bakabilirsiniz.

2016 mor ruj renkleri ve makyaj fikirleri Galerisi;

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir