Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Panço modelleri ve kombinlerini ve bu senenin trend olabilecek panço modellerini yazımız da anlatmaya çalıştık. En güzel panço kombinleri galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Sevgili okuyucularımız bugün yine farklı bir konu ile sizlerle buluşmaktayız. Bugün ki konumuz 2016 yılında moda trendi olacak pançolarla tasarlanan kombinler hakkında bahsedeceğiz. Daha 2016 yılı gelmeden bu pançoları kullanan sayılı kadınlar bulunmaktadır. Eğer sizlerde bu sayılı kadınlardan olup dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu makalemize kulak verin. Ve bu makalemizde bulunan kombin tasarımlarını inceleyerek moda ikonu olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemiş olursunuz. Dilerseniz sitemiz çalışanları tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda ön planda tutulan kombin tasarımlarını birlikte inceleyelim.

Hamile Panço Modelleri

Hamile Panço Modelleri

Yukarıdaki kombin tarzı bu sene içinde sokakta oldukça moda olacaktır. Pançolarınızı skinny jeanlerinizle kombinleyebilirsiniz. Sizlerde sokakta bu tarzı benimseyerek kolayca şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Ayrıca hamile hanımların da kullanabileceği bir model.

2016 Panço Modelleri

2016 Panço Modelleri

Diğer bir sokak stili tarzı ise yukarıdaki kombindeki gibidir. Pançolarınızı gömleklerinizle ve topuklu ayakkabılarınızla tercih edebilirsiniz.

Panço Modelleri

Panço Modelleri

Yukarıdaki gibi pançolarınızı taytlarınızla kombinleyerek de sıcak ve şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Ayrıca bu stili tercih ettiğinizde çanta veya güneş gözlüğü gibi aksesuarlar kullanarak şıklığınızı birkaç daha arttırabilirsiniz.

Kışlık Panço Modelleri

Kışlık Panço Modelleri

Özellikle örme pançolar bu sene içinde moda trendi olacaktır. Bu tarzdaki örme pançolarınızı örme atkınızla ve skinny jeanlerinizle kullanarak kendinizi sıcak tuttuğunuz gibi mükemmel bir uyum yakalamış olacaksınızdır.

Yazlık Panço Modelleri

Yazlık Panço Modelleri

Sevgili okurlarımız işte yukardaki kombindeki gibi pançolarınızı siyah takım elbiselerinizle kombinleyerek seksi görünümünüzle herkesi etkileyeceksinizdir. Bu tarzda uzun çizmelerle birlikte geniş şapkalar tercih ederseniz mükemmel bir uyum yakalayacaksınız.

Değerli okurlarımız 2016 yılında moda olacak panço kombinleri hakkında daha detaylı örnekler görmek istiyorsanız sizler için derlediğimiz galerimize göz atmanızı öneriyoruz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir