2016 nın Yeni saç trendlerinden wayers saç modelini bu makalemizde resimli detayları ile birlikte aşama aşama anlattık. Yeni yıla yeni bir saç modeli ile girmek isyenlere özel.

Değerli okuyucularımız bugün yine sizlerle farklı bir konu dahilinde buluşuyoruz. Bugün size çeşitli bilgilerimizi aktarcağımız konu ise 2016 yılının saç trendlerinden birisi olan wayers saç stili hakkında olacaktır. Bayanlar saçlarına çok değe verdiklerinden dolayı günün her anı saçlarının şık ve hoş bir görünümü olmasını yeğlerler. Bu nedenle sık sık saç stilleri araştırıp değişiklik olması nedeniyle sürekli saç modellerini değiştirirler. Ve yine bayanların saç stilleri araştırıp ve saç stillerini değiştirdikleri bir dönemdeyiz. Bizlerde bu dönemle saç uzmanlarıda danışarak geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırma sonucunda 2016 yılında wayers saç stilinin moda dünyasına damga vuracağına kanaat getirdik. Peki wayers saç stili nasıl bir modeldir ? Wayers saç modeli kat kat dalgalardan meydana gelen bir saç modelidir. Şimdi wayers saç stilinin oluşturulmasını aşağıda fotoğraflar halinde anlatmış bulunmaktayız. Dilerseniz hep birlikte bu saç stilinin yapılışını izleyip mutlaka deneyelim.

2016 Yeni Saç Trendi Wayers Modeli Nasıl Yapılır?

2016 Yeni Saç Trendi Wayers Modeli Nasıl Yapılır?

İlk olarak kafanızın arkasındaki veya ensenizin hafif üzerinden başlayan saçlarınızı tarayınız. Sizlere engel olan saçlarınızı ise toka veya spreyla veyahutta düğüm atarak kolayca çalışmanıza başlayabilirsiniz.

Wayers Saç Trendi

Wayers Saç Trendi

İkinci adım olarak ise kafanızın arkasındaki saçları bir maşa ile bukleler oluşturunuz. Ancak maşanız küçük namlulu bukle yapıcılar kullanırsanız sizler için daha basit olacaktır.

Wayers Saç Trendi 2016

Wayers Saç Trendi 2016

Üçüncü adım olarak ise oluşturduğunuz bukleler tel toka yardımı ile sabit tutunuz. Ve bir süre bekleyiniz.

Wayers Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Wayers Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Dördüncü adım olarak ise bir süre bekledikten sonra tel tokaları dikkatlice çıkarıp buklelerinizi fırça yardımı ile taramaya başlayınız. Yavaş ve sakince bu işlemi gerçekleştirerek saçlarınızın kırılmasına neden olmayınız.

2016 Yeni Saç Trendi Wayers Modeli Nasıl Yapılır?

2016 Yeni Saç Trendi Wayers Modeli Nasıl Yapılır?

Kişisel tercihinize bağlı olarak saçlarınızı ikiye ayırarak bu modeli saçlarınıza uygulayabilirsiniz. En son olarak saç modelinizi  yaptıktan sonra saçlarınızın bozulmaması için sprey vb. ürünler kullanmanızda fayda var.

İşte Size Yeni Trend Wayers Saç Modeli 2016

İşte Size Yeni Trend Wayers Saç Modeli 2016

2016 Kısa saç modelleri arayan bayanlara özel 49 adet saç modeli buradan.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir