Bu makalemiz de 2016 yılın da 7 farklı, değişik tarz trend bayan saç tasarımları ve modellerinden bahsedeceğiz. Sizde 2016 yılı saç trendlerine uyum sağlamak isterseniz buyurun bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli okurlarımız bugün yine farklı bir konu ile sizlerle buluşacağız. Bugün sizlere çeşitli bilgilerimizi aktaracağımız konu ise 2016 yılında moda dünyasında üst sıralarda bulunacak olan saç trend ve tasarımları hakkında olacaktır. 2016 yılına girdiğimizden itibaren bayanlar 2016 yılının saç trendleri hakkında bilgiler araştırmaktadırlar. Bu nedenle bu kadar sık aranan bu sorunun cevabını bulmak için geniş kapsamlı bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırmamızda birçok ünlü kuaför uzmanına danışarak hareket ettik. Ve 2016 yılında doğal saç kesimlerinin ön plana çıkacağı kanısına vardık. 2016 saç trend ve tasarımları hakkında daha fazla bilgilerimizi aşağıda paylaştık. Dilerseniz şimdi sizlerle beraber bu bilgileri maddeleri inceleyelim.

2016 Yılı 7 Farklı Trend Bayan Saç Tasarımları

2016 Yılı 7 Farklı Trend Bayan Saç Tasarımları

2016 yılında ilk olarak tavsiye edeceğimiz saç stili kısa ve asimetrik kesimin uygulandığı saç stili olacaktır. Bu saç stili hemen hemen tüm saç türleri ile mükemmel bir uyum sağladığı gibi her yaşa da hitap etmektedir. Yeni yıl için ideal bir seçim olan bu saç modelini yüz şeklinize göre tercih etmenizde fayda var.

2016 Saç Kesim Modelleri

2016 Saç Kesim Modelleri

2016 yılının saç trendlerinden birisi de bob saç stilidir. Yukarıdaki fotoğrafta da bulunduğu üzere şık ve zarif bir hava katmasıyla ön plana çıkmıştır. Rachel McAdams’in de tercih ettiği bu saç modelini sizlerde deneyebilirsiniz.

2016 Saç Modelleri Kısa

2016 Saç Modelleri Kısa

Üçüncü olarak ise katmanlı bob saç stili 2016 yılının kalelerinden olacaktır. Son birkaç yıldır dünyanın her ülkesinde en çok tercih edilen saç stillerinden olan katmanlı bob saç stili ince saçlar için ideal bir seçimdir. Çünkü ince saçlara hacimli bir görünüm kazandırmaktadır.

2016 Saç Modelleri Kadın

2016 Saç Modelleri Kadın

Dördüncü olarak uzun bob saç stili bulunmaktadır. Her sene olduğu gibi bu yılda popülerliğini koruyacaktır. Bütün saç yapılarına uygun olan bu saç stili bütün kıyafetlere de uyum sağlamaktadır.

2016 Saç Renkleri ve Modelleri

2016 Saç Renkleri ve Modelleri

Beşinci olarak ise kol hizasında saç boyu ile pürüzsüz saçlar 2016 yılının vazgeçilmezleri arasında olacaktır. Bakım kolaylığı bulunan bu saç stili ultra feminensi bir yapıya sahiptir.

Bayan Saç Modeleri isimleri

Bayan Saç Modeleri isimleri

Altıncı olarak ise dalgalı saç modeli bu yıl en çok tercih edilen saç stilleri arasında yer alacaktır.

Bayan Saç Modelleri ve Renkleri

Bayan Saç Modelleri ve Renkleri

Son olarak ise 2016 yılında retro saç stili en çok tercih edilen saç stilleri arasında yer alacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir