2018 yılında trend olacak saç renklerinden birisi de bakır saç rengidir. Bakır saç rengi aslında yıllardır popüler olan bir saç rengi olmakla birlikte önceleri uzak durulan bir renkti. Ancak ülkemizde Elçin Sangu gibi güzel oyuncunun bakır kızılı saç rengi ile moda dünyasına damgasını vurması bu rengin daha da popüler olmasına ve daha çok tercih edilmesine yol açtı.

Bakır saç rengi kızıl ile sarı renklerinin arasında bir tondur. Genel olarak görüntü bazında portakal turuncusu rengine yakın bir tondur. Ve bakır saç renginin birçok saç tonu bulunmaktadır. Bu sene bakır sarısı saç rengi trend listesinin üst sıralarında yer alacak bir renktir. Bunun yanı sıra bakır saç rengi her saç türünde hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Saçlarınız düz ise pürüzsüz bir görünüm oluştururken, dalgalı saçlarda daha canlı bir görünüme sahiptir.   Bakır saç renkleri genellikle açık saç modellerinde daha hoş görünmektedir. Bunun için eğer sizlerde bakır saç renklerini tercih etmek istiyorsanız açık saç modellerini daha sık kullanmalısınız. Ayrıca topuz, at kuyruğu gibi modellerde bakır saçlarda hoş duran saç modelleridir.

Bakır saç rengini her mevsim tercih edebilirsiniz. Ancak kış mevsiminde daha koyu bakır tonları tercih ederken, yaz mevsiminde daha açık bakır saç tonları tercih etmelisiniz. Kış mevsiminde koyu bakır saç renkleri içimizi ısıtan bir renktir. Gelelim bakır saç renklerinin hangi tenlerde daha hoş görünme konusuna. Kuşkusuz bakır saç renkleri beyaz tenli kadınlarda daha çekici ve etkileyici görünmektedir. Özellikle göz renginiz mavi veya yeşil ise mutlaka ama mutlaka bakır saç rengine yönelmelisiniz. Bakır saç rengi ile renkli gözler muhteşem bir görüntü ortaya koymakta ve çok dikkat çekmektedir.

2018-bakir-rengi-saclar

2018-bakir-rengi-sac-modeli

2018-bakir-rengi-sac-modelleri

2018-bakir-saclar

2018-bakir-sac-rengi

bakir-rengi-sac-modelleri

bakir-saclar

bakir-sac-rengi

bakir-sac-rengi-2018

kizil-bakir-saclar

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir