Saç dünyasında yıllar geçtikçe farklı trendler ortaya çıkmaktadır. Geçmiş yıllarda ortaya çıkan popülerliğini ise günden güne arttıran saç trendlerinden birisi de gri saçlardır. Gri saçlar son iki yılda ortaya çıkmış ve zamanla ülkemizde de kendisine yer bulmuştur. Gri saç rengi canlı ve pastel tonlar arasında yer alan bir saç rengidir.  Bu nedenle ilk başta çoğu kadın tarafından soğuk bakılsa da zamanla beğenilmeye başladı ve artık ülkemizde birçok kadında gri saç rengini görmekteyiz.

Gri saç rengi aslında oldukça fonksiyonel bir renktir. Günümüzde birçok saç rengi bulunmakta ve bu saç renkler her tende güzel bir görünüm oluşturmamaktadır. Ancak gri saç rengi böyle değildir. Gri saç rengi beyaz, kumral ve esmer tenlere çok yakışan bir tondur. Bu nedenle herkesin tercih etmiş olduğu gri saç rengini sizlerde ten renginizi önemsemeden bu renge saçlarınızı boyatabilirsiniz.

Gri saç rengi birçok renk ile uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir. Gri saç rengini sarışın, siyah, mavi ve mor renginin tonları ile birlikte kullanarak çok hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Platin sarısı ile gri saç rengini birlikte kullanmanızı öneririz. Günümüzde birçok modern saç işlemlerini gri saçlarınıza uygulatabilirsiniz. Özellikle ombre gibi son yıllara damga vuran çift renk saç modelini gri saçlarınıza uygulayarak oldukça şık ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Komple gri saçlarınıza koyudan açığa doğru ombre işlemi yaptırabilirsiniz.

Gri saç rengi her saç modeline de yakışmaktadır. Saçlarınız ister düz ister dalgalı olsun bu saç rengi herkese çok yakışmaktadır. Özellikle açık saçlarda farkını ortaya koyan bir yapısı bulunan gri saç rengi örgüler ve topuzlarda da hoş bir havaya sahiptir.

2018-gri-saclar

2018-gri-sac-modeli

2018-gri-sac-modelleri

2018-gri-sac-trendi

gri-saclar

gri-saclar-2018

gri-sac-modeli

gri-sac-modelleri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir