Kış mevsiminin gelmesi ile havalar soğudu. Yani kaban, trençkot, mont ve ceket gibi ürünlerden oluşan dış giyim tarzı bizleri soğuktan oldukça iyi bir şekilde korumaktadır. Kışın kıyafet dolabımızda en çok bulunan ürünler arasında dış giyim ürünleri yer almaktadır. Kış mevsiminde mont, kaban ve ceket tercih ederken ilk olarak soğuğa karşı dayanıklılığı göz önünde bulundurulmalıdır. Daha sonra ise ürünün şık olmasına dikkat edilmelidir.

2018 yılının kış giyim modasında en moda olacak ürünler arasında genellikle kürk tarzı ön plana çıkacaktır. Her rengi bulunan kürkler genellikle dış giyim ürünlerinin iç kısmında tercih edilecektir. Bir diğer 2018 yılının trend dış giyim ürünü kot ceketler olacaktır. Kot ceketlerin özellikle yırtık ve desenli modelleri biz kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alacaktır. Genellikle mavi ve tonlarının tercih edildiği kot ceketlerden mutlaka sizlerde satın almalısınız. Çünkü kot ceketler her renk pantolon ve elbiseler ile mükemmel bir uyum yakalamaktadır.

2018 yılının trend dış giyim ürünlerinden birisi de deri montlardır. Özellikle farklı ve asi ruhlu kadınların tercih etmiş olduğu deri montlarda bu sene taşlı modeller oldukça modadır. Ayrıca 2018 yılının deri montlarında trend olacak renkler ise siyah, bordo ve beyaz renkleridir.

2018 yılında en çok tercih edilecek bir diğer ürün ise trençkotlardır. Trençkotlar biz kadınları oldukça sıcak tutan ve boy olarak uzun ürünlerdir. Genellikle uzun boylu kişilerin tercih etmiş olduğu  trençkotların bu sene birçok rengi moda olacaktır. Bu renkler  ise krem, sarı, gri, lacivert, petrol yeşili, asker yeşili, prusya mavisi ve hardal sarıdır.

2018 yılında en çok tercih edilecek, farklı bulunan ve şık bir görünüme sahip dış giyim modelleri ise şöyledir.

oxxo-deri-mont-289tl oxxo-hirka-modeli-129tl oxxo-kot-ceket-179tl oxxo-kurk-modeli-299tl oxxo-kurk-yaka-ceket oxxo-pembe-kurk-ceket-229tl oxxo-yun-ceket-129tl stradivarius-ceket-179tl stradivarius-ceket-229tl stradivarius-kot-ceket-159tl stradivarius-trenckot-179tl

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir