Değerli okurlarımız artık kış kendini bir hayli hissettirmeye başladı. Ve haliyle havalar soğumaya  başlayınca bizi soğuktan koruyacak kıyafetlere yönelirken saç dünyasında da soğuk havalara karşı içimizi ısıtacak renkler ön plana çıkmaktadır. Ancak kış için içimizi ve içinizi ısıtacak renkler tercih ederken ten ve göz renginize uyumlu renklere yönelmelisiniz.

2018 yılının kış aylarında en çok trend olan ve tercih edilecek renkler iç ısıtan özelliği ile ön plana çıkan kızıl tonlarıdır. Kızıl tonlar renkli gözlere ve beyaz tenli kadınlara daha çok yakışmaktadır. Özellikle bakır kızılı 2018 kış aylarında oldukça popüler saç modelidir. Kızıl saç renkleri çok hoş görünen bir renk olmakla birlikte diğer saç renklerine nazaran daha az solma, yıpranma problemi vardır.

2018 yılının kış aylarında trend olan saç renklerinden birisi de bal sarısıdır. Sarışın renginin birçok farklı tonu bulunurken bal sarı 2018 yılında kadınlar tarafından çok tercih edilecektir. Bal sarısının her ten rengine uyumlu bir yapısı bulunmaktadır. Kahverengi tonlarında yer aldığı bal sarısı erkeklerinde beğenisini kazanan bir renktir.

Her yıla damgasını vurduğu gibi kahverengi saç rengi 2018 yılında da trend haline gelecektir. Kahverengi saçlar her kadına yakışan bir renk olmakla birlikte kahverenginin diğer saç renkleri ile birlikte uyumlu bir görünümü vardır. Bu nedenle kahverengi saçlarını diğer renklerle birleştirerek oldukça modern ve farklı bir havaya kavuşabilirsiniz. Özellikle 2018 yılında kestane kahverengisi çok tutulacaktır.

Son olarak ise 2018 yılının moda saç işlemlerinden birisi de balyaj işlemi olacaktır. Balyaj bildiğiniz üzere doğal saç renginizde  daha açık veya daha koyu tonları oluşturmadır. Özellikle  sarı, kahverengi ve kızıl saçlarınızda balyaj işlemini gönül rahatlığı ile uygulatarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

2018-bal-sarisi-sac-rengi

2018-bal-sarisi-sac-renkleri

2018-balyaj-sac-modelleri

2018-balyaj-sac-rengi

2018-kahverengi-balyaj-sac-modeli

2018-kahverengi-sac-modelleri

2018-kahverengi-sac-rengi

2018-kizil-sac-rengi

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir