2019 yılına girdiğimiz bugünlerde saç dünyasına damgasını vuracak modellerinden birisi de ombre saç modelidir. Ombre saç modeli 2018-2019 yaz sezonunda ortaya çıkmış ve tüm kadınlar tarafında çok beğenilmiş ve tercih edilmiştir. Ombre yakalamış olduğu bu popülerliği yıllar geçtikçe arttırmayı bilmiştir. Ve ombre saç modeli her kadına yakıştığı için bu kadar fazla tutulmuştur. Ayrıca ombre saç modeli zaten şık ve modern bir görünüme sahip bir saç modelidir.

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere artık günümüzde klasik renklerin dışına çok çıkılmıştır. Ve kırmızı, mavi, yeşil, mor ve gri gibi canlı ve pastel renkler kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle genç kadınların tercih ettiği bu renkleri artık olgun kadınlarda da görmekteyiz. Ombre saç modeli bilirsiniz ki bir rengin açık ve koyu tonlarının yer aldığı koyudan açığa doğru yer alan bir saç modelidir. Ombre saç modelinde en çok tercih edilen renkler arasında kahverengi ve sarışın tonlar yer almaktadır. Ancak zamanla canlı ve pastel tonlarda bu iki rengi bir hayli zorlayacak şekilde sıklıkla tercih edilmektedir. Ombre saç modelinde iki renge de yer verebilirsiniz. Ancak iki renge yer vermeyi planlıyorsanız seçeceğiniz iki renk arasında mutlaka bir uyum olması gerekmektedir. Aralarında uyum olan ve şık bir görünüme sahip olan renklerden birisi mavi ve siyahtır. Siyah saçlarınız varsa gece mavisi gibi koyu renkleri ombre tarzında kullanabilirsiniz. Bir diğer uyumlu renkler ise gri ile sarışın saç rengidir. En çok beğenilen renklerden olan gri ve sarışın tonlar birlikte kullanıldığı takdirde  gerçekten muazzam bir görünüm sergilemektedirler. Gri rengi ile kullanılacak bir başka renk tonu ise mordur. Açık griden açık mor rengine doğru akan bir ombre saç modeli oldukça farklı ve hoş bulunacaktır.

Ombre saç modeli her kadına yakışan bir saç modelidir. Ten renginiz ne olursa olsun teninize ve size yakışacak olan bir rengi veya renkleri tercih ederek kolay bir şekilde çok şık olabilirsiniz. En sık tercih edilen renklerden birisi olan kahverengi ister sarı isterseniz de kızıl tonlarla beraber kullanabilirsiniz.

2018-2019-ombre-sac

2018-ombre-saclar

2018-ombre-sac-modeli

2018-ombre-sac-modelleri

2018-ombre-sac-ornekleri

ombre-sac

ombre-saclar

ombre-sac-modeli

ombre-sac-modelleri

ombre-sac-modelleri-2018

ombre-sac-ornegi

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir