Home / Saç / 2019 Orta Boylu Saç Modelleri ve Saç Renkleri
2018 orta boylu sac modeli

2019 Orta Boylu Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere saç modelleri kısa, orta ve uzun boylu olarak üçe ayrılmaktadır. 2018 yılında orta boylu saçların diğer senelere nazaran daha çok tercih edileceği ön görülmektedir.  Çünkü ülkemizde ve dünyada en çok bulunan yüz şekli modeli yuvarlak yüzlerdir. Saç modeli seçerken yüz şeklimize dikkat ederek seçtiğimiz aşikardır. Bu nedenle yuvarlak yüz şekillerine sahipseniz sizlerde orta boylu saçları tercih etmelisiniz.  Günümüzde ise birçok orta boylu saç modelleri bulunmaktadır. Bunlardan en popüler olanları ise orta boylu bob ve lob saç modelidir.  Bunun yanı sıra yuvarlak yüz şekillerine sahip kadınlar uzun boylu saç modeline de yönelebilirler.

Bob saç modellerini sizlerde fotoğrafta olduğu gibi asimetrik kesimli olarak tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bilirsiniz ki canlı ve pastel tonlar giderek saç dünyasında popüler olmaya başlamıştır. Bu renklerden birisi de kuşkusuz pembe saç rengidir. 2019 yılına damgasını vuracak olan pembe rengi her ten rengine uyum sağlayabilmektedir.

Yuvarlak yüzler için uyumlu bir diğer saç modeli ise dalgalı saçlardır. Dalgalı saçlar oldukça doğal bir görünüme sahiptir. Orta boylu dalgaların gerçekten çok hoş bir havası bulunmaktadır. Dalgalı saç modeli her kadına yakışan nadir saç modellerinden birisidir.

Kuşkusuz orta boylu saçlarda bob , lob, dalgalı saç modelleri tercih edilirken tercih edilmeden geçilemeyecek saç renklerinden birisi sarışın tonlardır. Sarışın saç rengi her kadının tercih etmiş olduğu bir renktir. Ve gerçekten sarışın saç rengi tercih eden her kadına farklı bir hava katmaktadır.

Yuvarlak yüzler için ideal saç modellerinden birisi de kahkül ve perçemlerdir. Yuvarlak yüzlere sevimlilik ve kadınsılık katan bu saç modellerini günümüzün trend saç  renklerinden gri, mavi gibi tonlarla birlikte de kullanabilirsiniz.

2018-orta-boylu-sac

2018-orta-boylu-saclar

2018-orta-boylu-sac-modeli

2018-orta-boylu-sac-modelleri

orta-boylu-saclar-2018

orta-boylu-saclar-icin-renkler

orta-boylu-sac-modeli-2018

orta-boylu-sac-modelleri

Check Also

Örgülü Topuzlar

Trend Saç Modeli; Örgülü Topuzlar | 2021

Örgülü Topuz Yapmak İçin Bilmeniz Gerekenler Bu yıl saç dünyasında farklı değişiklikler meydana gelecek ve …

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x