Geçen günlerde oversize kazak modellerinden bahsetmiştik. Oversize ürünler diğer ürünlere göre daha geniş ve bol bir kesime sahiptir. Ve bol ve geniş yapısı ile diğer ürünlerden ayrılan oversize kesimlere kazaklardan sonra gömleklerde de rast gelmekteyiz. Biz kadınlar için çok şık ve modern bir görünüme sahip olan oversize gömlek modelleri günümüzde oldukça popüler ve trend hale gelmeye başlamıştır.

Oversize gömlekler hemen hemen tüm kıyafet ürünleri ile uyumlu bir yapıya sahiptir. Oversize gömlekler özellikle jeanlerle çok kullanılan bir üründür.  Skinny Jean modelleri ve geniş jeanlerle birlikte kullanılan oversize gömlekleri jeanlerin içine koyarak bir kombin oluşturmalısınız. Bunun yanı sıra oversize gömlekleri tayt ve eteklerinizle beraber de kullanabilirsiniz. Oversize gömleklerinizin altına tercih ettiğiniz ürünlere göre bot veya topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve fonksiyonel olan oversize gömlek modelleri rahat yapısı ile de ön plana çıkmaktadır. Biz kadınlar için şıklık kadar önemli olan rahatlığı bize sunan oversize gömlekleri her kadın tercih etmekte ve sokakta birçok kadında görebilirsiniz. Sizlerde 2018 yılında sokaklarda trend ve popülerliği ile bilinen oversize gömlekleri tercih edebilirsiniz.

Oversize gömlek modelleri her kadına yakışan ender kıyafetlerden olmakla birlikte günümüzde birçok oversize gömlek modeli bulunmaktadır. Erkek gömleklerine benzeyen genişlikte olan oversize gömleklerin her rengi mevcuttur. Özellike beyaz ve turkuaz rengi oversize gömlek modelleri en çok tutulan parçalar arasında yer almaktadır.

Oversize gömleklerin üst giyim ile kombin oluşturması da oldukça basittir. Özellikle deri montlarla uyum sağlayabilen oversize gömlekler yün ceketlerle de daha şık bir görünüme ulaşmaktadır. Her yaştaki kadına yakışacak olan oversize gömlekleri günümüze daha çok genç kadınlar tercih etmektedir. Her marka ve mağazada bulabileceğiniz oversize gömlekler fiyatları da oldukça caziptir.

2018-oversized-gomlek

2018-oversized-gomlekler

2018-oversized-gomlek-modeli

2018-oversized-gomlek-modelleri

oversized-gomlekler

oversized-gomlek-modeli

oversized-gomlek-modelleri

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir