2018 Siyah Saç Rengi Fikirleri

Biz kadınlar bazı konularda aynı düşünürken bazı konularda ise farklı düşüncelere sahip olabiliriz. Bu farklı düşüncelerden birisi saç rengi ve saç boyatmadır. Bazı kadınlar saç boyatmayı ve farklı renkler tercih etmeyi severken bazı kadınlar ise doğal görünmeyi daha çok severler. Bu nedenle saçlarını boyatmayıp doğal renkleri ile yaşamaya devam eder. Ayrıca saç boyalarının saç zarar verdiğini doğal olmanın daha sağlıklı olduğu düşünürler. Birçok doğal saç rengi varken bunlardan birisi de siyah saç rengidir. Nitekim 2018 yılında canlı ve pastel tonlar yükselişe geçerken doğal saç renkleri de popülerliğini arttıracaktır.

Siyah saç rengi her cilt tonuna yakışan bir renktir. Özellikle esmer ve beyaz tenliler siyah saç rengi daha etkileyici bir görünüme imza atmaktadır. Ayrıca siyah saç rengi diğer renklerle birlikte de kullanılabilir. Özellikle sarı ve kahverengi tonlar siyah ile mükemmel bir uyum sağlarken, gri ve mavi gibi canlı renklerde siyah saçların uyum sağlayabildiği diğer renklerdir. Son olarak siyah saçlar her saç türüne yatkınlığı bulunmaktadır. Saçlarınız ister düz ister dalgalı isterse kıvırcık olsun. Siyah bu saç türlerine hep çok yakışmaktadır.

Belirli bir Kronik hastalığınız varsa ya da Kronik Hastalığı olan biri ile aynı evde yaşıyorsanız aşağıdaki linkte yer alan ankete katılarak Akademik bir çalışmaya katkıda bulunabilir;gelecektekronik hastalığı olan kişiler ve ailelerinin sorunlarının daha iyi anlaşılmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki link sizi kısa bir zamanınızı alacak Google Anket formuna yönlendirecektir.
Teşekkür ederiz.

2018 yılında kıvırcık saçların trend olacağını biliyoruz. Ve kıvırcık saçlara en çok yakışan kuşkusuz siyahtır. Sizlerde saçlarınız kıvırcık ise tercih etmeniz gereken ilk renk siyah olmalıdır. 2018 yılında trend saç modeli kıvırcık ve trend saç rengi siyah ile sokaklarda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


Siyah saç rengini hem uzun boylu hem de orta ve kısa boylu saçlarınızda oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Siyah saç ile tercih edebileceğiniz saç modelleri ise şöyledir; açık dalgalı saç modeli,  açık düz saç modeli, örgüler, bob ve at kuyruğu saç modeli.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır? | 2020

2018-siyah-gri-sac-rengi

2018-siyah-mavi-sac-rengi

2018-siyah-mor-sac-rengi

kivircik-siyah-saclar

siyah-gri-mor-sac-rengi-modeli

siyah-sac-modeli

Bir önceki yazımız olan Pixie ve Bob Saç Modelleri | 2021 başlıklı makalemizde bob saç, bob saç kesim ve bob saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x