2019 yılında yine farklı renkte saçlar göreceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Çünkü saç dünyası sürekli gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Bu nedenle yıllarda geçtikçe klasik saç renkleri dışında farklı renkler görmeye devam edeceğiz. 2019 yılında trend olacak renklerden birisi de maun rengidir. Maun rengi çok nadir bilinen renklerden birisidir. Bu renk kırmızı, bordo ve kahverengi gibi renk tonlarının arasında yer alan bir renktir. Bu rengi mobilya dünyasında sıklıkla rast gelirken saç ve makyajlarda da artık kendisine yer bulamaktadır.

Maun saç rengi canlı renklerdendir. Ve canlılığı ve farklı görünümü ile dikkatleri çok kolay bir şekilde üzerine çekmektedir. Bu nedenden dolayı 2019 yılında birçok kadında maun rengini göreceğiz. Özellikle soğuk mevsimlerde bu denli canlı ve içi ısıtan renkleri tercih etmek daha doğru bir seçim olacaktır. Maun saç rengi aslında her cilt rengine uyum sağlayabilmektedir. Beyaz, kumral  veya esmer tenli olsanız da maun saç rengini tercih edebilirsiniz. Günümüzde maun saç rengini birçok ünlü model, şarkıcı ve oyuncuda kullanmaktadır.  Ünlü şarkıcı Rihanna’da bu saç rengini tercih etmiş ve çok şık durduğunu dile getirebiliriz. Özellike maun gibi canlı ve iç ısıtan renkleri renkli gözleriniz varsa kesinlikte tercih etmelisiniz. Çünkü bu tip saç renkleri gözleri daha çok ön plana çıkarmaktadır.

Maun saç rengi aslında tam bir kış rengidir. Aynı zamanda kış renkleri olan turuncu, kahverengi, yeşil ve diğer sık kullanılan renklerden siyah ve beyaz ile oldukça uyumlu ve şık görünmektedir. Son olarak ise maun saç rengi her saç modelinde hoş görünse de açık saç modellerine daha yatkındır. Düz ve dalgalı modellerde maun saç rengi farklılığını ve canlılığını ortaya koymaktadır.

2018-maun-rengi-saclar

2018-maun-saclar

2018-maun-sac-rengi-modelleri

maun-rengi-sac-modelleri

maun-sac-rengi

maun-sac-rengi-modelleri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir