2018 yılında farklı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız saç modeliniz ya da saç renginiz farklı olmak zorundadır.  2018 yılında hem farklı hem de şık bir görünüme sahip olmak aslında oldukça kolay.  2018 yılının trend saç işlemlerinden birisi çift renkli saçlardır. Ancak bu çift renk arasında bir uyum olması gerekmektedir. Bu uyumun olduğu ve farklı bir tarzı olan renkler sarı ile mor rengin birleşimidir. Canlı ve pastel renkler saçlarda artık sıklıkla kullanılmaya başlandı. Ve bu renklerden birisi de mordur. Daha çok genç kadınların tercih etmiş olduğu mor renk sarışın tonlarla mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

2018 yılında en çok tercih edilecek ve beğenilecek saç modellerinden birisi örgülerdir. Örgüler yıllardan beri hem kadınların hem de erkeklerin beğenisini kazanan bir saç modelidir. Bu saç modeli şık olduğu gibi rahat yapısı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Her yaştaki kadının kullanabildiği örgüleri 2018 yılında birçok kadında yine göreceğiz. Örgüler bir diğer olumlu tarafı ise birçok farklı örgü modelinin olmasıdır. Aynı zamanda örgüler diğer saç modelleri ile birlikte de kullanılabilir. Aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm saç modelleri ile birlikte kullanabileceğiniz örgüler tüm yüz şekillerine yakışmaktadır.

2018 yılının saç dünyasında hacimli saçlar daha çok kullanılacak ve daha çok beğenilecektir. Daha volümlü saçlar daha fazla dikkat çekerek saç modellerini ve saçları daha çok ön plana çıkartacaktır. Özellikle açık ve dalgalı saçlar erkeklerin en çok beğendiği saç modellerinden olacaktır. 2018 yılında farklı saç modelleri olarak sanki taç takmışçasına olan saç modelleri yaygın olacaktır.

2018 yılının trend saç modellerinden birisi de at kuyruğu saç modelidir. At kuyruğu saç modeli çok fonksiyonel bir saç modelidir. Bu saç modelini ister evde ister dışarda isterseniz iş yerinizde dilediğinizce kullanabilirsiniz.

2018-acik-dalgali-sac-modelleri

2018-at-kuyrugu-sac-modeli

2018-orgulu-sac-modelleri

2018-sac-modeli

2018-sac-modelleri

2018-sarisin-sac-rengi

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir