Bugün güzel bir konu ile karşınızdayız. Beyleri ilgilendiren bir konu hakkında güzel bir paylaşımda bulunuyoruz. Erkek saç modelleri her sezonda değişiklik göstermektedir. 2018 yılı ile beraberde çok farklı modaların öne çıktığını görüyoruz. Günümüzün erkekleri de artık modern ve iddalı olmak zorunda çünkü karşı cinslerin dikkatini ancak bu şekilde çekebilirler. Bunu da saç modelleri ile yapabilirsiniz. 2018 erkek saç modelleri için öne çıkanları kaydedin ve kendiniz için uygun olanları deneyin. İşte yeni yılla beraber en öne çıkacak stiller!

İşte Moda Olacak Erkek Saç Modelleri

1.Karizmatik Tarz Modası

Son birkaç yıldır gerçekten karizma katan saç modelleri çok önde bunun için bunun altını çiziyoruz. Erkek dediğiniz karizmatik olmalı kesinlikle bunun içinde bu önerimizi es geçmeyin. Moda defilelerinde mankenlerde bu durumu çok gördük. Bunun için 2018 yılında çok fazla öne çıkacaktır.

2.Yanları Kısa Üstleri Uzun Modeller

Yanları ve arka kısmını kısaltarak tepede noktalara hareketli uzun saç görünümü verilmesi mükemmel bir öneri olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca hafif kirli sakallarla da tamamlamanız harika bir tarz katmış olacak size. Bu önerimizi özellikle düşünün deriz önümüzdeki yıllarda çok popüler olacak diyebiliriz.

3.Hafif Açı Katılmış Saçlar

Öne doğru sarkan saçlarla etkili bir görünüm kazanabilirsiniz. Hafif açılı saç modelleri gerçek anlamda bir erkeği çekici kılıyor. Bu şekillendirmeye bayanlar bayılıyor. Yapılan araştırma sonucunda çok fazla beğenildiği sonucu bulunuyor.

4.Açılı Asimetrik Perçemli Saç Modelleri

Bu kesimin çok özellikli olduğunu saç stilistleri özellikle belirtiyor. En avantajlı yanı ise tüm yüz hatları ile çok iyi uyum sağlamasıdır. Yuvarlak yüzlü erkeklerde en iyi sonucu veriyor bunu da özellikle belirtelim.

5.Yana Düşen Kahküllü Saç Modelleri

Her zaman klasik önerileri denemeyin. Yanlara doğru düşen kahküllerle kendinize yeni bir hava katın. Uzunca kahküller uzun yüzlü erkekler çok işe yarıyor ve yüzü daha oval gösteriyor. Uzun yüzlü erkekler için favori olacak bir saç modelidir.

6.Dağınık Saç Stilleri

Artık düzenli tertipli saç modellerini bir tarafa koyun bunun yerine daha salaş rahat görünümlere yelken açın çünkü saçlarda moda bu yöne doğru gidiyor. Zamanı olmayan erkekler içinde harika seçim diyebiliriz.

7.Arkaya Doğru Taranmış Düzenli Saçlar

Düz saç tipi için çok idealdir. Kıvırcık saç tiplilerin kullanmaması gereken bir öneridir. Saçları geriye doğru tarayıp şekillendirici katmak çok tatlı bir görünüm katar. Erkekler bu stille kendilerine çekici ve cool bir görünüm katabilir.

8.Kısa Hareketli Saç Modelleri 2018

Her zaman uzun saçlar iyi görünecek diye bir şey yok. Kafa şekliniz düzgün ise ve yüz hatlarınız ideal ise o zaman size kısa saçlar çok erkeksi bir hava katacaktır. Bayanlar daha erkeksi önerileri daha çok seviyorlar.

9.Orta Uzunlukta Saç Modelleri

Gerçekten bu tarzı çok fazla göreceğiz gibi. Ne çok uzun öneriler ne de kısa öneriler orta uzunlukta saçlar çok popüler olacak gibi. Buna uygun bir kesimle trendlere ayak uydurabilirsiniz.

10.Topuz Saç Modelleri

Uzun saçlarınız var ise buna şekil veremiyorsanız topuz yapıp daha marjinal önerilere yelken açabilirsiniz.

http://kombinkadin.com

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ayten toprak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ayten toprak
Ziyaretçi

Verdiğiniz bilgiler deniyecem