Kış mevsiminde havalar soğuk olmasından ötürü daha kalın ve soğuktan vücudumuzu koruyacak kıyafetlere yöneliriz. Bu nedenle biz kadınlar alt giyimde ilk olarak jeanleri tercih ederiz. Özellikle siyah ve koyu mavi jeanler 2019 yılında en çok tercih edilecek renkler arasında yer almaktadır. Jean modellerinden ise 2019 yılında oldukça popüler olan yırtık jeanler 2019 yılının tamamında kullanılmaya ve tercih edilmeye devam edecektir. Jeanler daha spor bir tarz olmasından dolayı sokak hayatınızda veya günlük kombinlerinizde yer verebilirsiniz. Özellikle sokak tarzında geniş jeanler  trend olacaktır.

Biz kadınlar tercih etmiş olduğu bir diğer alt giyim ürünü ise eteklerdir. 2019 yılının kış mevsiminde salaş ve rahat etekler moda olacaktır. Ve bunun yanı sıra midi eteklerde 2018 yılında tercih edilmesi beklenmektedir. Eteklerin altına ise en çok çizmeler ve botlar kullanılmaktadır. 2019 yılında çizmeler moda dünyasına damgasını vuracaktır. Aynı zamanda deri ve midi eteklerde kadınların sıklıkla giydiği kıyafetlerden olacaktır.

Üst giyimde ise daha önceki makalelerimizde de bahsettiğimiz gibi geniş bir kesime sahip olan triko ve oversize kazaklar  2019 yılının trendleri arasında yer alacaktır. Bu kazak modelleri eteklerle, jeanlerle ve taytlarla birlikte kullanılabilir. 2019 yılının kış mevsiminde ise genel olarak gri, kahverengi, turuncu ve yeşil gibi renkler ön plana çıkacaktır.

2019 yılında kot ceketlerde moda olacak bir parçadır. Özellikle kot ceketler ve deri montlarda yün kürk detayı ile sıklıkla karşılaşacağız. Bunun yanı sıra uzun kabanlarda kadınların özellikle uzun boylu kadınların tercih edeceği ürün olacaktır.

2018-kis-kadin-kombinleri

kis-kombinleri

kis-kadin-kombinleri

2018-kis-moda-kiyafetler

2018-kis-kombin-ornekleri

2018-kis-kombinleri

2018-kis-cizmeler

2018-kis-ceket-modelleri

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
selma Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
selma
Ziyaretçi

Kadın olmak çok zor.Kadın olmak demek aile içinde şiddet ve kabadayılığa maruz kalmak demektir. Herkesin gücü evdeki kadına yeter. Damla kadar çocuk bile erkekse yerinden kalkmaz ve ablasından su ister.Ev halkı da bunu pek beğenir. Çocuğun arslan olacağına orada karar verirler zaten.Abla da neresinden baksan eksik etektir, ne demekse.