Saç renkleri ve saç modellerini incelediğimiz sitemizde bugün yine farklı bir konuya değineceğiz. Bugün sizlerle beraber kadınların en çok tercih ettiği saç renklerin olan sarı saç hakkında bilgiler sunacağız. Bildiğiniz üzere az önce de dile getirdiğimiz gibi kadınların en çok tercih ettiği saç renklerinden birisi sarı renktir. Sarı saç rengini hem olgun hem de genç bayanlar olmak üzere hemen hemen tüm kadınlar tercih eder. Çünkü sarı saç rengi olgunları genç , gençleri de olgun gösterebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca kadınları en çok şık gösteren ve dikkatleri üzerine toplayan renklerden birisidir sarı saç rengi.

Sarı saç rengi günümüzde popülerliğini korumakla beraber yıllar geçse de eskimemiş üstelik çeşitli saç işlemleri sayesinde daha da trend haline gelmiştir. Özellikle ombre ve ışıltı gibi saç işlemlerinde en çok kullanılan renklerden birisi sarı renktir. Çünkü sarı renk diğer tüm saç renkleri ile uyum sağlayabilen nadir renklerdendir. Sarı saçlarını hemen hemen bütün renklerle beraber kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sarı saç rengi tüm saç modellerinde hoş bir görünüme sahip olmaktadır. Özellikle at kuyruğu,topuz,örgü ve açık saç modellerinde oldukça şık bir görünüme sahip olmaktadır. Biz kadınlar için saç rengi ile kıyafetimizde bir uyum  içerisinde olmalıdır. Sarı saç rengi kıyafet renkleri ile de modern bir tarz oluşturmaktadır.

Bildiğiniz üzere birçok sarı saç rengi bulunmaktadır. Sarının birçok tonu bulunmaktadır. Ve bunlar farklı farklı adlarla ayrıştırılmıştır. Sarı saç rengi beyaz,kumral,esmer ve bronz tenlerin hepsine yakışmaktadır. Ve bu nedenle gönül rahatlığı ile cildinize uygun bir sarı saç tonu bulabilirsiniz. 2017 yılında trend ve moda olan sarı saç rengi isimleri ise şöyledir;

  1. Çilek sarısı, Altın sarısı, Karamel sarısı, Balköpüğü sarısı, Platin sarısı, Küllü sarısı

2017-sari-sac-rengi

2017-sari-sac-renkleri

sari-saclar

sari-sac-modeli

sari-sac-modelleri

sari-sac-rengi

sari-sac-renkleri

sari-sac-tonlari

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir