Sonbahar En Popüler Saç Renkleri | 2020

Sonbahara Saç Renkleri

Bugün sizlerle birlikte sonbahar en popüler saç renkleri üzerinde duracağız. Ünlü kadınlar, özellikle saç renkleri konusunda mevsimsel geçişlerde çok ciddi anlamda önemli rol sahibi oluyor. Kısa zaman içerisinde bu trend seçeneklerin daha fazla ön plana çıkması, kadınların sitemizi kullanarak tercih yapması önünde önemli etkenlerden birisi durumunda.

Sonbahar saç renkleri trendi ile alakalı olarak genellikle daha koyu seçenekler ön plana çıkıyor ancak günümüz aykırı modası, beraberinde çok daha yenilikçi adımlar atılmasına da neden oluyor demek yanlış olmaz sanırım. Bu makalemizde genel olarak bu sonbahar aylarının en trend saç renklerine daha yakından bakacağız.

Belirli bir Kronik hastalığınız varsa ya da Kronik Hastalığı olan biri ile aynı evde yaşıyorsanız aşağıdaki linkte yer alan ankete katılarak Akademik bir çalışmaya katkıda bulunabilir;gelecektekronik hastalığı olan kişiler ve ailelerinin sorunlarının daha iyi anlaşılmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki link sizi kısa bir zamanınızı alacak Google Anket formuna yönlendirecektir.
Teşekkür ederiz.

Sonbahar Aylarının En Trend Saç Renkleri

Sonbahar En Popüler Saç Renkleri için sizlere aralarında ünlülerin de olduğu bir galeri de hazırladık. Fotoğrafların üstünü tıklayarak yakından inceleyebilirsiniz. Trend saç renkleri konusunda Tabi ki ünlü kadınları bu noktada örnek almak ve trende nasıl ayak uydurduklarını görmek en önemli seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Genel itibari sonbahar aylarının trend saç renkleri içinde yer alan koyu renkler, sıcak renkler çok daha ön planda tutuluyor. Saçınızın şekline göre de renk seçimi yeni sezonda ünlülerin modası haline geldi. Şimdi sizlere örnekler ile birlikte en ideal sonbahar ayları saç renklerini sunacağız.


1# Altın Kahve Saç Rengi

altin kahve

altinkahve 2

Sonbahar En Popüler Saç Renkleri arasında Altın kahve saç rengi en göze hoş gelenlerden. Saçların parlaklığını daha fazla ön plana çıkarmak, yüzün saçların gerisinde kalmamasını sağlamak son derece önemlidir. Altın Kahve saç renkleri, bu sonbahar aylarının en çok tercih edilen seçeneklerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı diyebiliriz. Güzelliğin üstündeki zerafeti keşfetmek isteyenler için ideal bir renktir. Düz ve kıvırcık saçların altın kahve rengi sizi popülerleştirebilir ve herkesin gözü üzerinizde olabilir.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  Ombre Nedir? Farklı Ombre Saç Modelleri | 2020

2# Sıcak Kızıl Saç Rengi

sicak kizil 1 sicak kizil sac2

Dünyaca ünlü film yıldızı Jessica Alba, yıllardan beridir kullanmakta olduğu sıcak kızıl saç rengi ile daima ön planda olan isimlerden birisi olarak dikkat çekti. Öyle ki resimde de görebileceğiniz üzere biraz daha açığa yakın bir renk tonu olarak karşımıza çıkıyor diyebilmek mümkün. Kızılın birçok tonu olduğunu unutmamak gerekir. Cilt renginiz ve yüz hatlarınıza uygun olan bir kızıl tonunu seçip boyatabilirsiniz. Turuncuya dönmüş yapraklar arasında yürürken sonbahar güneşi gibi parlayacağınızdan şüpheniz olmasın.

3# Siyah Saç Rengi

Siyah saç rengi2 siyah sac rengi1

Her mevsim gibi Sonbahar En Popüler Saç Renkleri arasında siyah saç yerini koruyor. Koyu renklerin şahı siyah saç renkleri içerisinde olmazsa olmaz. Ancak tek başına çok sade diyen kadınlar için açık renk gölge uygulaması bu anlamda farklı bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Sonbahar turunculuğu içerisinde asilik ve asillik olarak görülen bir renk türüdür. Bohem makyajla kolaylıkla kombin yapabileceğiniz siyah saç, bambaşka hava katacaktır.

4# Karamel Rengine Sahip Gölgeli Saçlar

karamel sac renkleri 2019 karamel saç renkleri23

Günümüz sonbahar saç renkleri trendleri içerisinde yer alan gölgeli uygulamalar içerisinde karamel rengini tercih eden bayanların sayısı her geçen gün çok daha fazla artış gösteriyor. biraz canlı görünmek biraz da yenilik isteyenlerin tercih ettiği bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Küt veya uzun saç fark etmeksizin her boyda saç için kullanışlı bir renk olmaktadır.

5# Platin Sarı Saç Rengi

platin sari2019 platin sari 2019

Cara Delevingne ile birlikte kısa zaman içerisinde yaygınlaşan ve herkes için fark yaratan saç renkleri birisi olan platin sarı, bu senenin sonbahar aylarında ön planda olmak isteyen bayanlar için ideal bir diğer seçenek. Sarının her tonu güzel ancak platin sarısı bambaşka bir yerde duruyor. hırkalarınızı dolaptan çıkarırken bir yandan kuaför randevusu alıp platin sarısı yapmaya karar verebilirsiniz. Dişiliğin ve güzelliğin yansıtılmasında oldukça tercih edilmektedir. Sizin yüz tipinize uygun olup olmadığını kuaförünüze danışmanızı öneririz.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  Kızıl Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

6# Kestane Saç Rengi

koyu kestane sac rengi 2019 2020

koyu kastane sac 2019

Ülkemiz kadınlarının en çok tercih ettikleri koyu tip renklerden birisi olan kestane ve kahve rengi, Demi Lovato olmak üzere birçok ünlü kadının en büyük favorilerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Açık ten ve koyu tene de güzel giden renklerin başında olduğu için saç renkleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir.

7# Kum Beji Saç Rengi

kum beji saç rengi

Kum Grisi Saç Rengi

Son önerimiz ise bu bağlamda kum beji saç renkleri olacak. Açık renk tercih edenler için en ideal ve en göz alıcı seçeneklerden birisi olarak ön plana çıkıyor kuşkusuz. Biraz modern biraz da asi görünmek isteyen kadınların son zamanlarsa sonbahar trend saç renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Saç renginizi değiştirmek için Saç Boyası Türleri makalemize göz atabilirsiniz

Sizin en favori renginiz hangisi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saç Rengi Açıcı Nedir? | 2021 başlıklı makalemizde evde saç açıcı, limon ile saç ve oksidan hakkında bilgiler verilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x