Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Uzun ve Kısa Katlı Saç Kesim Modelleri Bayan

27 Farklı kesimlerde katlı saç stilleri, modellerini ve 2016 katlı saç kesim isimlerini bu konumuz da tüm detayları ile anlatıyoruz. Katlı saç kesimi yaptırmadan mutlaka inceleyiniz.

Sevgili okurlarımız her gün olduğu gibi bugün de sizleri yeni bir konu hakkında bilgilendireceğiz. Bugün ki bilgiler edineceğiz konu ise 2016 yılının katlı saç stilleri hakkında olacaktır. Katlı saç stilleri günümüzde oldukça revaçta olmakla birlikte herkesin beğenisini kazanmaktadır. Bizlerde bu derece beğenilen bu saç stili hakkında geniş kapsamlı bir araştırma yürüterek önemli bilgiler elde ettik. 2016 yılının katlı saç modellerinin ve stillerinin neler olacağını merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam ediniz.

Pixie Katlı Kesim Saç Modelleri;

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

İlk olarak saç boyunuz kısa ise pixie modeline yönelebilirsiniz. Katlı saç kesimi ile arasında uyum olan bu saç modeli saçlarınızı daha şık ve daha hacimli gösterecektir. Sizleri çocuksu bir havadan çıkartarak asi bir hale bürünmenizi sağlamaktadır.

Kısa Katlı Bob Saç Kesim Modelleri;

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

İkinci olarak ise sizlere bob tarzını önerebiliriz. Eğer ince telli bir saç yapısına sahipseniz katmanlı bob saç kesimi sizler için bir biçilmiş kaftandır. Ayrıca sadece saçlarınızı düzleştirerek bile istediğiniz şıklık kapasitesine ulaşabilirsiniz.

Orta Boylu Katlı Saç Kesim Modelleri;

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Orta boylu saçlara sahip olan bayanlar için de başka bir seçenek tercihi bulunmaktadır. Sizlerde kabarık katlı saç modellerine yönelebilirsiniz. Yukarıdaki fotoğrafta da bulunduğu gibi orta katmanlı bir saç kesimi ile şık ve zarif görünebilirsiniz. Eğer saçlarınız dalgalı veyahutta düz ise bu model size özeldir.

Uzun Katlı Kesim Saç Modelleri;

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Eğer saçlarınız uzun ise katmanlı saç kesimini özellikle tercih etmelisiniz. Çünkü uzun saçlar daha çok bakım isterler ve daha çok uğraştırır. İşte sizlerde bundan kurtulmak için katlı saç kesimine başvurabilirsiniz. Böylece saçlarınızın eskisine göre daha canlı,parlak ve güçlü görünür. Bu saç kesiminde sonra saçlarınızı yukarıdaki fotoğrafta bulunduğu üzere eşit bir şekilde ortadan ikiye ayırabilirsiniz.

Kıvırcık Katlı Kesim Saç Modeli;

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Beşinci olarak kıvırcık katlı saç kesimi ideal seçenekler arasındadır. Bir fark yaratmak istiyorsanız  bu saç kesimi sizler için tasarlanmış gibidir. Özellikle kıvırcık katlı saç kesimi ile yüz güzelliğiniz daha çok ön plana çıkacaktır.

Kahküllü Katlı Kesim Saç Modeli;

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri

Altıncı ve son olarak 2016 yılın da kahküllü katlı saç kesimi ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle yana doğru kahkül oldukça doğal,zarif ve masumluğu ile herkesin beğenisi kazanmıştır. Bu saç kesimi ile günlük hayatınızı geçirebilir aynı zamanda herhangi bir davet gibi törenlere de katılabilirsiniz.

Resmi Fakat Özgür Katlı Orta Boylu Saç Modeli;

Katlı saçlara sahip olmanın gerçek anlamı saç stili çeşitliliğini sevdiğiniz ve zevkli bir kadın olduğunu gösterir.Bu katlı orta saç kesim modeline baktığımız da zarif ve narin katmanlar orta saç uzunluğundaki saçlarda mükemmel bir görünüm almış. Orta ton kahve saç renkleri ışıltıları ile baştan aşağı sizi çekici kılacaktır. (1)

Orta Kahverengi Katlı Saç Işıltılı Modeli (2)
Orta Kahverengi Katlı Saç Işıltılı Model

Orta Kahverengi Katlı Saç Işıltılı Model

Işıltı Saç Modelleri ve Renkleri

Daha Fazla Işıltı Saç Modelleri ve Renklerinin Örneklerini incelemek isterseniz.

32 Farklı Işıltı Saç Modelleri ve Işıltı Attırma Fiyatları konumuzu incelemenizi tavsiye ederim.

En Güzel Katlı Saç Kesim Modelleri ve İsimleri Galerisi;

sizler için özel olarak seçtiğimiz bu katlı saç kesim modellerini saçlarınızı kestirmeden mutlaka göz atmalısınız.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
cinthiya Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
cinthiya
Ziyaretçi
cinthiya

ooks good! I totally like your natural wavy better than the blow-dried straight. I’m going on a year with no haircut myself…it’ll be fun to lop it all over, but I’m not done with the long long hair yet.