Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Açık karamel saç rengi nasıl elde edilir? Açık karamel saç rengi olan ünlülerin resimleri. Loreal ve Palette açık karamel saç modelleri…

Açık karamel saç rengi, bayanların en sıklıkla tercih ettikleri saç rengi olup, özellikle buğday tenli ve gözü renkli olan bayanlarda hoş görünüm ile dikkat çekiyor. Açık tonlarda bir saç rengi olduğundan yüze ışıltı katarak, saçlarınızı daha parlak gösterir. Koyu renklerin tersine size canlı ve hafif bir görüntü kazandırır.

Saçınızı açık karamel rengine dönüştürmek isteyenler için bazı önerileri sizler için paylaşıyoruz. Kumral Saçları olan biri için açık karamel saç rengine geçiş çok kolaydır. Bunun için tek işlem yeterli olabilmektedir. Açık kumral veya sarı saçları olanlar ise, seçtikleri tonu direkt olarak uygulayabilirler. İlk boyamada karamel olabilir ancak ikincisinde açık karamel tonunu elde edebilirsiniz.

Açık Karamel Saç Rengi

Açık Karamel Saç Rengi

Saç rengi koyu olanlar yani siyah, kestane ve kahve tonları oluyor, açık karamel rengini elde edebilmek için aynı rengi birden fazla uygulamanız gerekmektedir. Siyah saç rengi için açık krem rengine sahip olup bunun için saç açıcıyı kullanmaları ve ardından saçlar turuncuya döneceği için dilediğiniz açık karamel tonunu uygulamanız halinde isteğinizi elde edebilirsiniz.

Açık Karamel Saç Rengi

Açık Karamel Saç Rengi

Saçlarını yıpratmak istemeyenler saçlarının daha yumuşak bir tona sahip olması için açık karamel tonlarını kullanabilirler. Siyah renk gibi koyu bir saç rengi birkaç defa açık karamel ile boyandığında az da olsa kırılmaya başlar. Dolayısı ile siyahı kırılan saçlar zaman içinde size arzu ettiğiniz açık karamel rengini kazandırır.

Açık Karamel Saç Rengi

Açık Karamel Saç Rengi

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir