Altın iğne tedavisi deyince ilk akla gelen doktorlardan biri şüphesiz Dr. Yasemin Hızarcı. Bizde Dr. Yasemin Hızarcı web sitesinden aldığımız Altın iğne tedavisi (intracel) başlıklı uygulama hakkında ki bilgileri sizinle paylaşacağız. Teknolojinin hayatımızı kolaylaştıran bütün nimetlerine rağmen, günümüzün hızlı ve stresli hayat şartları yaşlanma sürecinin hızlanmasına sebep oluyor. Neyse ki bir yandan da geçen zamanın etkisiyle deride oluşan hasarların ortadan kaldırılmasını veya ciddi derecede azalmasını sağlayacak pek çok yöntem geliştiriliyor. Bir zamanlar bunun hemen tek çaresi estetik operasyon yaptırmak iken şimdilerde insanlar altın iğne tedavisi intracel gibi ameliyatsız cilt germe yöntemlerini tercih ediyorlar.

Cildin alt tabakalarına kontrollü bir hasar veren intracel yöntemi böylece bu derin tabakalardaki onarıcı sistemlerin unuttukları bazı görevleri yeniden hatırlamalarını, ciltteki tahribatı onarmak için harekete geçmelerini sağlıyor. Fraksiyonel radyofrekans yöntemi olarak da bilinen bu etkili cilt gençleştirme tedavisi genellikle boyu 2 mm. civarında olan iğneler aracılığıyla uygulanıyor. Bu tek kullanımlık iğnelerle yapılan tedaviden önce kişiye genel anestezi uygulanmıyor, sadece anestezik bir kremle lokal anestezi yapılıyor. Böylece altın iğne yöntemini tercih eden kişi uygulama esnasında veya sonradan herhangi bir acı, bir rahatsızlık hissetmiyor.
Cildin alt tabakalarındaki onarıcı unsurları harekete geçirmek amacıyla yapılan anti aging uygulamalar sırasında iletilen enerji ne kadar yüksek olursa uygulamanın onaran, geren, canlandıran, gençleştiren etkileri de o derece yüksek oluyor. Öte yandan bu yüksek enerjinin cilt yüzeyine zarar vermemesi, dış görünümü bozmaması gerekiyor. İntracel uygulamasına bu açıdan tamamıyla güvenebilirsiniz, tedavi sırasında cildin yüzeysel tabakaları hiçbir zarar görmüyor.

Altın iğneler yüzünüzün tamamına veya görünümünden şikayetçi olduğunuz belli bir bölgesine uygulanabiliyor. Tedaviyi bunun dışında dekolte bölgenizdeki yaşlanma belirtileri için de yaptırabilirsiniz.
Dr. Yasemin Hızarcı Altın iğne tedavisi uygulaması yaptırmak ve bilgi almak için arayabilirsiniz. TEL: (0212) 352 12 03 Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir