Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bacakları Uzun Göstermenin Teknikleri

Boyun kısa ya da uzun olması bacak boyunun uzun olacağı anlamına gelmez. Kadınlarda bacakların uzun gözükmesi oldukça estetik bir görünümü tetiklemektedir. Boyunuz kısa ya da uzun olsun fark etmeden bacaklarınızı olduğundan çok daha uzun gösterebilirsiniz. Güzellik ipuçlarının en iyilerinden ” Bacakları uzun göstermenin yolları ” arasında yer alan şartlarda ilk olarak vücudun bölünmesine engel olun ve sade kıyafetler tercih edin. Bileğinizden bağlamalı ayakkabılarda bacak boyunuzu kesen nedenler arasındadır ve bu yüzden bilekten bantlı ayakkabı modellerini kesinlikle tercih etmemelisiniz.

Bacakları uzun göstermenin teknikleri içinde baş ve altın kural mini etek ve şortlardır. Kıyafet uzunluğu ne kadar kısa olursa bacak boyunuzda o orantıda uzun gözükecektir.

Bacakları uzun göstermenin teknikleri için yüksek belden şaşmamalısınız. Etek ve pantolonda ilk tercihiniz yüksek bel olmalıdır. Topuklu ayakkabılarda vazgeçilmeziniz arasında yer alırken bacakların daha uzun gözükmesinde en önemli kurtarıcılardan olduğu gerçeği kesinlikle unutulmamalıdır.

Bol paçalı pantolonlar, maksi etek modelleri, maksi elbise modelleri ve mini kloş etek modelleri tam sizin tarzınıza uygun seçimlerdir.

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Ayrıca bakınız; Bacakları Uzun Göstermenin Teknikleri […]