Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Ilkbaharında Trend Olabilecek 4 Güzel Saç Modelleri Detaylı Yorumlamaları

2016 Baharında saç modası trend adayı pixie, kahküllü pixie, kısa bob ve kahküllü bob saç modelleri olabilir. Bu doğrultuda yüz şeklinize göre seçilen saç modellerinin anlatımları aşağıdaki gibidir.

Sevgili okurlarımız kadınveblog olarak saç,moda,güzellik,sağlık ve bakım konuları hakkında sizlere bilgiler sunmaya istekleriniz doğrultusunda devam ediyoruz. Bugün sizleri kadınların en çok değer verdikleri saç modelleri hakkında “Bahar Modası Trend Pixie ve Bob Saç Modelleri” olacaktır. Artık kış mevsiminin sonlarını yaşamakta ve bahar kapımızı çalmaya başlamıştır. Dolayısıyla mevsimler değiştiği gibi sezon moda ve trendleri de değişime uğramaktadır. Bahar sezonunda saçlarımız daha parlak,güçlü ve canlı bir görünüme sahip olmalıdırlar. Ve saçlarımızın daha parlak daha hacimli görünmesi için saç kesimlerinin etkisi oldukça büyüktür. Bu nedenle bizlerde sizler için 2016 yılının bahar sezonunda hangi saç stillerinin moda olacağına dair bir araştırma gerçekleştirdik. Maddeler halinde sunduğumuz saç stilleri bahar sezonunda en çok beğenilen saç stilleridir. Buyrun inceleyelim.

Pixie Saç Modeli:

Bu saç modeli rahatlığı ve serinliği ile bahar ve yaz sezonlarında oldukça tutulan bir saç modelidir. Saç yapınız ister düz ister dalgalı olsun pixie saç modeli bu iki yapıya da uygundur. Özellikle genç görünmek isteyenler pixie saç modeli size dilediğiniz genç havayı verecektir. Yalnız bir anektod bahar sezonunda güneşe maruz kalacağınızdan saçlarınıza parlaklık kazandırmak amacıyla evden çıkmadan önce bir saç kremini saçlarınıza uygulayınız.

2016 Bahar Sezonu Pixie Saç Stilleri

Kısa Bob Modeli:

Bahar sezonu olmasından dolayı kısa saç modellerine yönelmek en mantıklı harekettir. Çünkü hem uzun saçların bakımı zor hem de sıcak hava koşullarından etkilenmeyi en aza indirgemek gerektir. Alttaki örnekte gördüğünüz gibi ünlülerde bu saç modelini tercih etmektedirler. Uzman kuaförlere bu saç modeli jilet ile yapmasını söylerseniz daha iyi sonuçlar alacağınızı göreceksiniz.

2016 Bahar Modası Bob Saç Modelleri

Kahküllü Pixie Saç Modeli:

Bahar sezonunda en çok tercih edilecek saç stillerinden birisi de kahküllü pixie saç modelidir. Eğer uzun saçlarınız varsa ve bir değişiklik yapmak diliyorsanız bu modeli tercih etmelisiniz. Kahküllü pixie saç modeli ile yüz hatlarınız ve güzelliğiniz ortaya çıktığı gibi aradaki farkı sizlerde farkedeceksiniz. Eğer saçlarınız fazla düz ise kıvırma aygıtları kullanınız. Yalnız kuaförlerin-izden saçlarınızın ön kısmının daha hacimli olmasına özen göstermesini isteyiniz.

Ilkbahar 2016 Kahküllü Pixie Saç Modelleri

Kahküllü Bob Saç Modeli:

Son olarak 2016 yılının bahar sezonunda kahküllü bob saç modeli ideal seçenekler arasında yer almaktadır. 2016 yılında kahküllü saç modellerinin damga vuracağı bir yıl olacaktır. Eğer saç yapınız ince ise bu saç modeli saç yapınıza çok uygundur. Sizi daha şık ve zarif gösterecek kahküllü bob saç modelini sizlerde denemelisiniz.

2016 Bahar Modası Kahküllü Bob Saç Modelleri

2016 İlk-Bahar Trend Olabilecek Örgü Saç Stilleri:

İlkbahar 2016 da Trend Olabilecek Farkli Saç Modelleri;
Eski Moda Saç Modelleri 2016 ilkbaharda Trend Olarak Geri Dönebilir;

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir