Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eğer günlük sıradan saç modellerini yapmaktan sıkıldıysanız, o zaman yeni ve heyecan verici  bir şeyler yapmanın tam zamanı. Bandana ile saç stilleri yapmanın yollarını aşağıdaki görsellerimiz de adımlar  ile kolayca öğrenebileceğiniz tarzda hazırlanmış. Özellikle bunlar ilkbahar ve yaz sezonu için en havalı bandanalı saç modelleri…

Yaz sezonunun en iddialı saç aksesuarlarını denemek için, bandana ile saç stillerini mutlaka sizlerde deneyin .Galeride saçınızın üzerine bandana takmak için birçok yol var, ve  daha bir çok farklı tasarımlarda nette bulabilirsiniz bir milyon farklı saç stili var. Tüm  seçimler sizin tarzınıza be zevkinize kalmıştır. Farklı renkler, şekiller, desenler ve tasarımlar bulunmaktadır.Ama en güzelleri kırmızılı ve yeşil renklerde desenli bandanalar.

Bildiğiniz gibi bu yazımızda,  bandana takmak için en iyi öğretici resimleri  derledik, bazı yeni yollar öğrenmenize yardımcı olacak adımlarda gösteriliyor… En tarz bandana takma saç stilleri arasında;  gotik bohem, retro, gündelik, topu ve daha birçok stilde tercih edebilirsiniz.

İlgili; Bandana nasıl takılır- sokak stilleri

Bu yenilikçi yeni bandanalı saç stilleriniz deneyin ve yüzünüze yakışan en güzel modelleri bu yaz kullanın! Galerimize 3 yeni daha yeni model ekledik.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir