Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bir genç kız için yılın en soğuk mevsiminde bile şık görünmek çok önemli, parlak detaylar ve baskılı büyük boy kazaklar ile  kombinler kış modası için idealdir.
Renk olarak klasik siyah ve beyaz yanında nötr tonlarda kıyafetler kusursuz şık kombinler için en idealidir. Sweatshirt ve kazak parlak ve baskılı detayları ile daha cool durur.Bunun yanında salaş büyük boy olması da kıyafetlerde 2015 kış trendlerinin ortak özelliğidir.
Büyük boy kazak ve sweatshirt ile eşleştirme için skinny kot : modernliğin ve şıklığın en güzel karışımını verir.
Günlük kombinlerde  sokak tarzı ile uyumlu olmak için  büyük boy bir  kazak “LOVE” baskılı ile  deri mini etek olursa hem feminen hem şık bir stil oluşturulabilir.. Kürk şapkalar ve örgü bereler görünümünüze ekstra bir güçlü etki verir.Bilekte kısa botlar tercih edin: Tozluklar ise opak çorapların üstünde sizi daha sıcak tutacak ve hoş bir görünüm sağlayacak.

Dağlarda beyaz bir hafta sonu planlıyorsunuz? Şık ve rahat bir kombin için beyaz ve siyah kıyafetler kar  mevsimi için harika bir kombinasyon olur. Desenli bir atkı ve eşleşen örgü  bir şapka çok şık görünüm sağlar. Maxi kazak için mini etek yada şort ile tozluklar rahat ve şık parçalardır.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir