Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dövme yaptırmak son dönemlerde oldukça moda oldu , dünyaca ünlü isimlerinde dövmeye karşı olan merakları ve ilgileri dövme çılgınlığını dahada arttırmış durumda. Ülkemizde’de son yıllarda dövme merakı oldukça büyük bir hale geldi , özellikle bayanların seçtikleri birbirinden farklı ve yaratıcı dövmeler oldukça dikkat çekici ve farklı bir tarz katıyor.. Bayanlar için trend dövme modelleri ve birbirinden farklı bayan dövmelerini yazımızda inceleyebilirsiniz..

Bayan dövme modelleri arasında en fazla tercih edilenler arasında çiçek motifleri geliyor , genellikle kol ve omuz bölgelerinde tercih edilen çiçekli bayan dövme modelleri oldukça dikkat çekici , renkli bayan dövmeleri arasında da fazlasıyla ilgi gören çiçekli dövmeler son dönemlerin trend dövmeleri arasında yer alıyor..

Bayanların dövme bölgesi olarak seçtikleri bacaklar içinde oldukça yaratıcı ve enteresan dövmeler bulunuyor , bayanların bacak dövmelerine karşı yoğun bir ilgi var son yıllarda , ayak bileklerine ve bacak baldır kısımlarına yapılan dövmeler fazlasıyla dikkat çekiciler. Moda olan bayan dövmeleri arasında hala tercih edilen yazılı dövme modelleri geliyor , yazılı dövmeler vücutta her alana rahatlıkla yapılabiliyor ve neredeyse her bölgede güzel duruyor diyebiliriz , bayan yazılı dövme modelleri en sık tercih edilen bölgeler , sırt , bel , omuz , ve kol bölgeleri oluyor.

Dövme yaptırmayı düşünüyorsanız , ve ilginç ve özel bir tarz istiyorsanız , trend bayan dövme modelleri arasında son yıllarda öne çıkan hayvan figürlerini tercih edebilirsiniz , özellikle baykuş dövmeleri fazlasıyla ilgi görüyor , kuş ve martı dövmeleri artık pek tercih edilmesede yinede düşünebileceğiniz alternatif bir bayan dövme modeli olabilir.

Dövme yaptırmak istiyorsunuz ancak karar veremiyorsunuz , o zaman size önerimiz göremediğiniz bölgelere dövme yaptırabilirsiniz , özellikle bayanlar için omuz arkası dövmelerini ve ense dövmelerini fazlasıyla tercih ediyorlar , ileride sıkılma gibi bir probleminizde olmayacak göremediğiniz için. Bu bölgelere çiçek yada bir figür yaptırabilirsiniz , kadın dövme modelleri arasında detaylı ama gösterişli bir dövme arıyorsanız size sakura çiçeği dövmesini öneriyoruz , sakura çiçeği yapımı oldukça detaylıdır ve zaman alır , ancak bitiğinde fazlasıyla iddalı ve dikkat çekici bir dövmeniz olabilir.

Yazımızda sizler için hazırladığımız en güzel bayan dövmeleri ve örneklerini bulabilirsiniz , galerimizde hazırladığımız dövmeler son yıllarda en çok tercih edilen moda bayan dövme modelleri arasındalar .

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Sonbahar trend uyarısı: Altın rengi geçici dövme takıları | Kadinveblog Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] rengi geçici takı dövmelerin satışını nette yada takıcılarda bulabilirsiniz.2015 Klasik bayan dövme modellerini görmek isterseniz konu linkine […]