Dr. Yasemin Hızarcı BBL tedavisi hakkında bilgi veriyor. Yılda 2 kere uygulatmanız şartıyla size uzun yıllar boyunca genç bir görünüm sağlayan bir cilt gençleştirme uygulamasına nasıl bakarsınız? Heves ve sempatiyle bakarsınız büyük ihtimalle. Size bunu ve hatta daha fazlasını vaat eden BBL lazer tedavisi yönteminden söz etmek istiyoruz. ‘Forever Young’ ismiyle de bilinen bu yeni nesil gençleşme yöntemini kısaca açıklamak gerekirse; geniş band lazer ışınları akıllı filtreler aracılığıyla cildin alt katmanlarına uygulanıyor ve kişi belirgin derecede daha genç bir görünüme kavuşuyor.
BBL tedavisinin ayırt edici özelliği şu: Araştırmalar bu tedaviyi gerektiği şekilde ve önerilen miktarda yaptıran kişilerin DNA’sının da gençleştiğini gösteriyor. Hangi yaş grubunda olursa olsun, daha sıkı bir cilde sahip olmak isteyen herkesin uygulatabileceği bu etkili gençleşme yöntemi, orta yaşlı bireylerin DNA yapısının kısmen daha genç insanların DNA yapısına benzemeye başlamasına yol açıyor.
Günümüzün insanları ameliyat olmadan, can acısı çekmeden, rahatsızlık duymadan gençleşmek istiyorlar. Bütün bu özelliklere sahip bir yöntem olan BBL uygulaması, özellikle 40lı yaşlardaki kadın ve erkeklerin büyük ilgisini çekiyor. Bu ilgi boşuna değil; BBL tedavisi, vaat ettiği olumlu sonuçları insanlara uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir sıkıntı vermeksizin sağlıyor. Seanslar 30 – 60 dakika arasında tamamlanıyor ve uygulamanın akabinde hemen günlük hayatınıza dönebiliyorsunuz.
Temel BBL tedavisini ve bunun kalıcılığını sağlayacak idame tedavilerini yaptıran kişiler uzun yıllar boyunca yaşlarından daha genç görünme olanağına kavuşuyorlar. Çünkü BBL Sciton cihazından gelen güçlü lazer ışınları cilt altındaki dokuların cildi yenilemek için harıl harıl çalışmaya başlamalarını sağlıyor. Bu da tedaviyi yaptıran kişilerin ciltlerinin normalde olacağından daha yavaş bir şekilde ve daha uzun sürede yaşlanacağı anlamına geliyor.
Dr. Yasemin Hızarcı ile BBL tedavisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın Tel: (0212) 352 12 03

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir