Bemix Ampul saçları uzatır mı? Bemix Ampul saçı döker mi? Bemix Ampul hakkında önemli bilgiler, uygulama yöntemi ve dikkat edilmesi gerekenler anlatılıyor…

Saçların sağlıklı ve hızlı bir şeklide uzamasını sağlayan Bemix ampül’ uygulamasının saçlara nasıl yapıldığı birçok kişinin merak ettiği konulardan biri. Bu nedenle de, bemix ampül’ün saça uygulama şekli detaylı bilgi vererek bu uygulamayı yapmak isteyenleri bilgilendirebiliriz: Bemix ampulü nerede bulabileceğini merak edenler için de eczanelerde bemix ampulün 4 ya da 5 lira gibi gayet makul bir ücretle satıldığını belirtmekte de fayda var. Bu uygulamayı denemek isterseniz, öncelikle eczaneye giderek bir adet bemix ampul edindikten sonra aşağıdaki tarifi kolayca uygulayabilirsiniz.

Bemix Ampul Saç Uzatma Yöntemi
1 çay bardağı su, 1 tatlı kaşığı badem yağı, 1 yemek kaşığı Sinamekiyi hazır bulundurun. Küçük bir çaydanlık veya cezveyi ocağa koyup 1 çay bardağı suyu kaynatın ve sinamekiyi kaynayan suyun içerisinde demleyin. Demlenmiş sinamekiyi süzdükten sonra badem yağı ve bemix ampulü de ekleyip karıştırın ve bu karışımı daha önce yıkamış olduğunuz saçınıza uygulayın. En az yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı güzelce durulayabilirsiniz. Bemix ampül karışımını haftada bir kez uygulayarak oldukça verimli sonuçlar alabilirsiniz. Bemix ampül karışımını saçlarınızın dökülmesine karşı önlem almak için de kullanabilirsiniz. Bemix ampül karışımından tam verim alabilmek için bu karışımı kullanacağınız zaman yapıp taze olarak kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Saç dökülmesine karşı Bemix ampül uygulamasını kullanmak isterseniz 2 aylık bir süre içerisinde öncelikle 15 günde bir bemix ampül uygulamasını yapın ve bu uygulamadan verim almaya başladığınızda 15 günde bir yerine ayda bir bemix ampül uygulamasını yaparak ta verim alabilirsiniz. Bemix ampulün saçlarınız daha çok yağlandıracağını da göz önünde bulundurmanızda yarar var.

Bemix Ampül Uygulamasında Dikkat Etmeniz Gerekenler
Bu uygulamadan verim almak için bemix ampul kullanarak hazırladığınız karışımı saç diplerinize iyice yedirerek uygulamanız çok önemli. Bemix ampul karışımından daha fazla verim almak için karışımı saçlarınızda en fazla 3,5-4 saatlik bir süre tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra bemix ampulü kullandığınız şampuan içerisine karıştırarakta kullanabilir ve saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Ayrıca bu karışımı ilk uygulamanızda saçlarınızın dökülebileceğini de göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Bemix Ampul Saça Nasıl Uygulanır

Bemix Ampul Saça Nasıl Uygulanır

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir