Home / Aşk & İlişkiler / Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren 7 İşaret
hos

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren 7 İşaret

Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız için ona sormanız ya da tahmin etmeye çalışmanız gerekmiyor. Sadece duruşunu gözlemleyin. Söylediklerinden bağımsız olarak, hareketleri gerçek niyeti hakkında çok daha fazla şey gösterir. Bayanlar.com olarak erkeklerin gerçek duygularını en çok yansıttıkları 7 duruşu bir araya getirdik. Bu, o kıvılcımı hissedip hissetmediğini anlamak için gayet güvenilir bir yol.

Saçını Düzeltmesi Yada Saçını Karıştırması
Erkekler genelde bu şekilde kendilerine güven aşılamaya çalışırlar. Çekici bir insan gördüğümüzde, otomatik olarak saçımızı düzeltme gibi hareketlerde bulunarak görünüşümüze çekidüzen vermeye çalışırız. Bu kural aynı zamanda kadınlar için de geçerlidir.

Ellerini Belinin Yakınına Koyması
Eğer bir erkek ellerini kalçasına yakın bir yere koyuyorsa, mesela elini cebine ya da beline koyuyorsa, bu gücünü göstermeye çalıştığının çok açık bir belirtisidir. Bir erkek bacaklarını açarak oturduğunda da aynı şey ifade edilmektedir.

Mümkün Olduğunca Çok Yer Kaplamaya Çalışması
Dişi için mücadele eden birçok erkek hayvan, tüylerini kabartıp cüsselerini büyütmeye çalışarak bu tekniği kullanır. Bunun sebebi mümkün olduğunca büyük görünmeye çalışmalarıdır. Bir erkeğin bir kadının yanında benzer bir hareketi yapması içgüdülerinin devreye girdiğini gösterir.

hoslanan erkek
hoşlanan erkek

Daha Açık Bir Duruş Sergilemesi
Sosyal durumlarda çekici bulduğumuz insanlara karşı daha açık bir pozda dururuz. Ayaklarına da dikkate edin. Birçok insan konuşmak istediği kişiye doğru istemsizce döndüğünü fark etmez ama aslında oldukça belli olur.

Güzel Konuşmaya Çalışır
Siz görüş alanına girdiğinizde bir erkeğin daha konuşkan olduğu zamanlara dikkat edin. Bu sizi etkilemeye çalıştığının bir belirtisidir.

Duruşunuzu Taklit Eder
Bir erkeğin kısmen de olsa sizin duruşunuzu kopyalayıp kopyalamadığına dikkat edin. Bu sizi anlamaya ve sizinle ortak bir yön bulmaya çalıştığının vücut diline yansıyan bir göstergesidir.

Tavırları Daha Heyecanlı Bir Hal Alır
Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa yüz ifadesi daha cana yakın ve iletişime açık olacaktır. Bakışları nazik olur ve hayranlık taşır, eğer gerginse yüzü kızarabilir.

Check Also

erkekler icin daha cazip olan kadinlarin ozellikleri 2016 2017

Erkekler için daha cazip olan kadınların 7 özelliği

Erkekler için Daha Cazip, Güzel Olan Kadınların Özellikleri Kadınların erkeklere göre çekici bulunmasına gelince, erkeklerin gizemli standartlarına …

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x