Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Boyfriend gömlek sonbahar da nasıl giyilir, 2015 sokak modası boyfriend gömlek stilleri

Boyfriend gömlek modelleri son zamanların trend bayan gömlek modelleri arasında.Bu sonbaharda boyfriend gömlekler ile harika kombinler ve stiller yapabilirsiniz.Ayrıca bu uzun, geniş ve erkek arkadaşının gömleğini anımsatan özgürlüğü simgeleyen kadınların gömleği.Rahat giyinmeyi seven güçlü ve etkili kadınlar boyfirend gömlek stilleri ile özgür ruhlarını kamçılıyor.Ama gerçek şu ki her kadın bu gömlekler ile harika stiller yaratmak konusunda yeterince özgür değil.

Boyfriend bayan gömlekler artık kadın gardırobunun baş üyeleri arasında gelmeye başladı.İsterseniz sıcak günlerde elbise stili olarak da giyebileceğiniz bu gömlekler son derece seksi ve havalı duruyor.

Boyfriend gömlekler kadınlara  çok yönlü ve modern bir giyinme seçeneği sunuyor .Şık, rahat ve bu parçanın farklı giyim kombinleri ile bir çok sokak stilinde tercih ediliyor.Tabi ki her zaman topuklu ayakkabılar ile çekici bir stil yapmayı amaçlamıyor. Maskülen giyim tarzları ile de sokak modası stillerinden çok tercih ediliyor.

Boyfriend gömlek sokak modası stillerinden daha yaratıcı kıyafetler ile oluşturulan kombinlere gidiyoruz .İşte biz bu önemli moda gömleklerden sonbaharda giyilebilir ve size ilham verecek en güzel boyfriend gömlek kombinleri seçtik.

Boyfriend bayan gömlek modelleri 2015 – galeri

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir