Moda Eyeliner Teknikleri Ve Uygulama 2014 2015

Gözler, vücudumuzda ilk bakışta fark edilen birincil parçasıdır. Her kız ona doğru dikkatini çekmek için en dramatik ve tatlı gözleri oluşturmaya çalışır. Hemen hemen her kız makyajında artık  eyeliner kullanır, belki bir kızın en sevdiği makyaj tekniğidir. Eyeliner uygulamak aslında beceri ve mükemmelik gerektirir.İlk başlarda acemilik çeksek bile zamanla öğreniriz. Eyeliner tekniğini mümkün olduğunca çok şekillerde uygulayabilirsiniz. İşte bizden bu sezon popüler birkaç eyeniler fikri, bunu  nasıl ustaca uygulayabilirsiniz tüm hileler sizinle!

Kanatlı Eyeliner

Onların dram dolu sinsi gözleri var ama aynı aynı zamanda çok cesur ve feminen görünüyor . Kanatlı eyelinerı seviyorum gözlerimi daha büyük gösteriyor. Hüner oldukça basittir; gözün dış köşesinden kanat, daha sonra düşük üst göz kapağı üzerinde kalın astarı dışarı uygulamak ve görünüm hazırdır.

kanatli eyeliner teknigi

Buğulu Eyeliner

Eyeliner  uygulamadan sonra görünümü dağıtmak oldukça moda haline gelmiştir. Bu sizin gözlerinize çekicilik ekler ve bakışınızı daha gizemli yapar. Düzgün  bir şekilde kapak üstüne sürün ve dağıtın ve özellikle alt kirpiklerine gelen ve üst kapağın köşelerinde, bunu biraz dağıtılıp yumuşatılması gerek.Bakışların doğal ve daha buğulu görünmesini sağlamak için, koyu bir gölge kullanmak ve dağıtılmış eyelinerı iyice harmanlamak gerekir.

bugulu eyeliner teknigi

Kontrast Bağlantı

eyeliner ile far arasında Zıt renkler oluşturmak sıcak bir göz makyajı sağlar. Beyaz veya başka renk gibi hafif gölgeler yapabilirsiniz ve göz kapağı üzerinde ve kaş kemiğinin üstüne uygulayın. Ardından, genel olarak  liner uygulamak gerekir.

Kontrast renkli eyeliner uygulamasi

Dramatik eyeliner

Dramatik eyeniler  1930 ve 40’lı yıllarda popüler olan, ve eğilim tekrar bu sezon görünen göz makayı tekniğidir. Yüzünüzde bir çok dramatik ve cesur bir etki oluşturmak için yalnızca bir eyeliner fırçasından  yardım alın.

dramatik eyeliner

Renkli Eyeliner

Makyajınız ve giysileriniz de renkler olmadan zayıf bir etki oluşturursunuz  . Siyah biri kombin üzerinde  renkli eyeliner uygulayarak daha popüler görünmesini sağlayabilrsiniz. Veya kıyafetiniz ile aynı renk bir eyeliner uygulayın.

renkli eyeliner

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] deneyerek öğrenebilirsiniz.Bunun yanı sıra resimli Eyeliner teknikleri ve fikirleri için buraya […]