Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Biz kadınlar son saç trendleri bilmek ve  kesinlikle gevşek bohem dalgaları seviyoruz, ama bazen saçlarımız için örgü modelleri ile yeni bir şey daha yapmak isteriz. Saçlarınızı 2015 ilkbahar yaz örgü saç modelleri tavsiyelerimiz ile ilham vermek istiyoruz.Görsellerde size yardımcı olacak görkemli  stili olan örgü saç modellerini yakından inceleyebilirsiniz.

Yapımı hakkında bilginiz yoksa bana konu altından yorum bırakabilirsiniz.Size yardımcı olmaya çalışacağım.Şimdi, bizim seçtiğimiz saç örgü modelleri daha  özgür stillerden. ve saçları sımsıkı bağlamadan gevşek bir şekilde bırakacağınız, saç ne kadar örülse de yüzünüzde  uzakta olmamalı, hatta bir kaç saç tutamı yüzünüze düşerse daha tatlı bir görünüm olur. Farklı bir şey ve tamamen yeni örgü saç modelleri. Bazı inanılmaz yaratıcı örgü saçlar gerçekten çok  kullanışlı ve bu yaz için çok havalı.

Saçınızda havalı bir başyapıt oluşturmak için , bu örgülü yaz saç modellerini aşağıdan görebilirsiniz.

1. Fishtail Örgülü Düşük Bun

Bu ilk örgü balıksırtı örgü ve düşük topuz modelinin bir kombinasyonudur, başın arka kısmında yuvarlak sarmal olan bir balıksırtına dönüşüyor. Oldukça ilginç bir görünüm yaratmak için şelale örgüler güzel bir düğün topuz için mükemmel olurdu .Bu saç modeline balık kuyruğu örgüyü  daha derinlik katmak için kullanıyoruz, hatta gevşek örerek desen bile  verebilirsiniz. Bu sağ kulağın hemen arkasında büyük kuyruk ölçekli iniş etrafında daireseldir. Bu saç özel düğünler için minik saç aksesuarları ekleyebilirsiniz ‘yaz kokteyl partileri için veya kendi özel gün içinde daha mükemmel yapmak istiyorsanız, güzel çiçekler gibi aksesuarlarda takabilirsiniz; Bakınız; 2015 İlkbahar / Yaz Saç Aksesuar Trendleri .

2. Ters balıksırtı Örgü saç modeli
3. Sahte örgülü düşük topuz modeli
4. Ters balıksırtı örgü ( Hollandalı) uzun saç modeli
5.Ters balık sırtı örgü düşük topuz modeli 

Bu yazın trend örgü saç modeleri – galeri

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Festival ve konser için yeni 15 Örgülü Saç Modeli 2015 | Kadinveblog2015 Saç Trendleri; sıcak renkler neler | Kadinveblog Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] İlgili; Bu yaz için 5 örgü saç modelleri 2015 […]

trackback

[…] Örgü saçlar – şimdi kırmızı halı üzerinde favori olan saç stilleri arasında. Sizin yüz şekliniz veya  tarzınız ne olursa olsun, bu çekici örgü saç modellerini kullanmalısınız. […]