Değerli takipçilerimiz saç dünyasında bildiğiniz üzere sürekli gelişmeler yaşanmakta ve trendler değişim göstermektedir. Son yıllarda genel olarak saç dünyasını incelemeye aldığımızda artık kadınların saçlarında sadece tek renge yer verdiklerine çok az rastlıyoruz. Artık günümüzde saçlarda iki renk kullanımı oldukça model haline gelmiştir. Ayrıca saçlarda iki renk kullanımı hem dikkat çekici ve farklı bir görünüm hemde daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

2019 yılında en çok tercih edilen saç renklerinden biriside balyajlardır. Balyajlar son zamanlarda kadınların favorisi haline gelmekle birlikte yaz mevsimine oldukça uyumlu bir görünüme sahiptir. Balyaj saç modeli ve rengi kısaca saçın bir bölümünden sonra birkaç ton daha açık renklerin bulunduğu saç modelidiri. Ombre ile oldukça benzer bir etkiye sahiptir. Ki ombrelerin ne kadar tutulduğunu bilmekteyiz. Balyajlarda aynı ombre gibi kadınların gözdesi olduğu gibi hatta erkeklerin bile en çok beğendiği saç renklerinden biri olarak yer almaktadır. Ve balyaj renkleri açık ve koyu balyaj olarak ikiye ayrılır. Bugünlerde ise koyu balyaj oldukça trend halindedir.

Koyu balyaj saç rengi hemen hemen her saç rengine uyum sağlasa da özellikle kahverengi saçlarda mükemmel görünmektedir. Kahverengi saçlar balyaj için çok uygun bir saç rengidir. Kahverengi saç rengine her renk ayrı yakışmaktadır. Bu nedenle eğer kahverengi saçlara sahipseniz çok şanslısınız demektir. Bununla birlikte kahverengi dışında kumral saç renginede balyajlar harika bir şıklık katmaktadır. Balyaj rengi ile kumral arasındaki uyum gerçekten göz kamaştırmakla beraber ortaya çıkan yeni renklerde etkileyici bir görünüme sahiptir. Bunun dışında birçok saç rengine balyaj renklerini uygulabilirsiniz. Peki moda balyaj renkleri nelerdir? Moda olarak balyaj renkleri arasında karamel,balköpüğü,çilek sarısı ve sarı türleri yer almaktadır.

Sizlerde 2019 yılının yaz aylarında daha doğal ve moda bir saç rengini tercih etmek istiyorsanız mutlaka balyaj saç rengini tercih ediniz. Balyajların doğal görünümü yaz aylarının sıcaklığında dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Şimdi birbirinden şık ve farklı renklerin kullanıldığı balyaj saç renklerini fotoğraf galerimize tıklayarak inceleyelim.

2018-balyaj-sac-modelleri

balyaj-sac

balyaj-sac-modeli

balyaj-sac-modeli-2017

balyaj-sac-modelleri

koyu-balyaj-sac-modeli

koyu-balyaj-sac-modelleri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir