Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Çikolata kahve saç rengi nasıl elde edilir? Çikolata kahve saç rengine sahip tür ve yabancı ünlüler ve en güzel Çikolata kahve saç rengi modelleri…

Çikolata kahve saç rengi; tüm tenler ile uyumlu, saçlara parlak ve çarpıcı bir görünüm veren dikkat çekici bir renktir. Bu saç rengi özellikle geçmiş dönemlerde ünlü sanatçı Sibel Can‘ında kullanmış olduğu bir saç rengidir. Bu rengin popülerliği de zaten ünlü sanatçıdan gelmektedir. Magazin programlarında her fırsatta saçlarının renginin sorulması üzerine çikolata kahve ve espresso diye yanıtlamasıyla birlikte, bayanların çoğunluğu bir anda kendilerini bu saç tonu içerisinde bulmuştur.

Çikolata kahvenin birçok markada çok çeşitli tonları vardır. Özellikle; Garnier, Koleston, Loreal gibi seçkin markaların ürettiği renk paletleri oldukça yoğun ilgi görmektedir. Tek renk ve kolay edilebilen bir renk olduğu için bayanlar, kuaförlere ihtiyaç duymaksızın, boya işlemlerini bu tonda kendileri de yaparak elde edebilme kolaylığına sahiptirler. Tabi ki yine her zaman tavsiyede bulunduğumuz gibi, profesyonel ellerin değdiği saçların elbette ki ahengi bir başkadır.

Çikolata Kahve Saç Rengi

Çikolata Kahve Saç Rengi

Çikolata kız olmaya hazırsanız, birazda tonlarından bahsedelim bu çarpıcı rengin! Saçlara doğal, parlak, ışıltılı, çarpıcı ve bakımlı bir görünüm veren çikolata kahve saç boyaları genel olarak ikiye ayrılmaktadır. Işıltılı Çikolata Kahvesi: Espresso ve Cafe Latte tonları mevcuttur. Bu tonlar ile ışıltılı ve çarpıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Koyu Çikolata Kahvesi: Daha koyu kahve tonlarını içerisinde barındıran renk paletini kullandığınızda dilerseniz üzerine kahveye yakın ya da açık tonlarda balyajlar ve gölgelendirmeler yaptırabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir