Home / Saç Modelleri / Çıt Çıt Saç Fiyatları ve Bakımı
cit cit sac fiyat bakim

Çıt Çıt Saç Fiyatları ve Bakımı

Saçlarınızın daha uzun ve daha yoğun durmasını istiyorsanız bu evrede tercih edebileceğiniz bazı çıt çıt saç bakımı yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler arasından en önemlilerinden birisinin ise; çıt çıtlar olduğunu söyleyebiliriz. Çıt Çıt saç sayesinde kadınlar özgüven kazanırken saçlarına daha rahat şekillendirmektedir. Çıt çıt saç fiyatları ise saçınızı yaptıracağınız yere göre ve çıt çıtta kullanılan saça göre değişiklik gösterebilmektedir. Çıt Çıt saçların fiyatı ortalama kalitesine göre değişmekte olup 60 TL ile 400 TL fiyat aralığındadır. Aynı zamanda saçın uzunluğu da bu noktada etkili olacaktır. Seçiminizi buna göre yapmanız gerekecektir. Çıt çıt saçları istediğiniz gramda ve uzunlukta tercih edebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz saç şekline daha iyi sahip olursunuz.

Çıt Çıt Saç Kullanımı

Çıt çıt saçlar günlük kullanımlarınız noktasında en ideal saç yapılarından birisidir. Çıt çıt saç fiyatları da diğer birçok yönteme göre daha uygun olduğu için tercih edilmektedir. Çıt çıt kullanımları sırasında birisinin size yardımcı olmasına veya kuaföre gitmenize de gerek yoktur.

citcitsac

Saçlarda yer alan tokaları parmağınız ile baskı yaparak açmalısınız. Saçlarınızı ise başınızın arkasından yay şeklinde toplamalısınız. Saçınızı bir toka ile sabitleyebilirsiniz. Çıt çıtların hepsinin toka bölümünün açık olduğuna dikkat etmelisiniz.
Çıt çıtlarınızı takma evresinde her zaman orta kısımda bulunan tokadan başlayın. Çıt çıt saçlarınızı bir tarak ile tarayarak sağlam olup olmadığını kontrol edin. Sonrasında ise; diğer tokaları takarak işleminizi bitirebilir ve çıt çıt saçlarınızı takabilirsiniz.

citcitsac2019

Çıt Çıt Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Çıt çıt saçların bakımı na dikkat edilmelidir. Çıt çıt saçlar genellikle ip üstünde durduğu için bakım seçiminizi ipin ömrünü olabildiğince uzun tutan ve yıpratmayan bir model seçmeniz gerekecektir. İp yıpranmaya başladığı zaman bulunan saçlar da dökülmeye başlayacaktır. Çıt çıt saçlarınızın bakımı noktasında onları çitilememeye dikkat edin. Aynı zamanda kesinlikle sıcak su ile temas ettirmemelisiniz. Bu evrede tokalarda kırılmalar görüldüğü gibi saç kopmaları da görülmektedir. Bir kovaya ılık su koyarak bebek şampuanı ile bu suyu köpürtmelisiniz. Sonrasında ise çıt çıt saçlarınızı suya batırıp çıkarmalısınız. Bu işlemi birkaç kez yapmalısınız. Sonrasında ise saçlarınızı ılık su ile yıkamalısınız.

Check Also

ombre2019

Ombre Nedir? 100 Farklı Ombre Saç Modelleri | 2020

OMBRE Nedir? Ombre basit şekilde kendi saçımızın kendi saç tonunuzun 2 veya 3 ton daha …

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x