Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 yılın da bayanlara özel dalgalı ve kıvırcık doğal saçlar için katlı kesim kıvırcık, yan kahküllü, orta lob, asimetrik ve orta bob saç modellerinden ve saç renklerinden bahsedeceğiz.

Sevgili okurlarımız bugün sizlerle yine farklı bir konu dahilinde buluşuyoruz. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi aktaracağımız konu ise kıvırcık saç modelleri hakkında olacaktır. Öncelikle kıvırcık saç yapısı oldukça kadınsı,şık ve sevimlidir. Kıvırcık saçlarım var şekil alması çok zor diye üzülmeyin. Kıvırcık saçlarınıza aslında rahatlıkla şekil verebilir, şık bir hava kazanabilirsiniz. Peki nasıl olacak bu diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam ediniz. Kıvırcık saça sahip olan kişiler doğal olmayı ana felsefeniz olarak kabul edin. Ve şimdi sizler için hazırladığımız kıvırcık saç modelleri hakkında bilgiler edinelim.

Dalgalı ve Kıvırcık Saçlara Özel Doğal Saç Modelleri

Dalgalı ve Kıvırcık Saçlara Özel Doğal Saç Modelleri

İlk olarak kıvırcık bir saç yapısına sahip iseniz katmanlı bob tarzına yönelebilirsiniz. Orta bob diye geçen bu tarz kıvırcık saç yapısı için oldukça uygundur. Gündelik yaşamınızda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu saç modeli sizi daha sevimli hale getirecektir.

Kıvırcık Saçlar için Doğal Saç Modelleri

Kıvırcık Saçlar için Doğal Saç Modelleri

İkinci olarak çiçekli modelleri tasarlanmış taçlarla yeni bir tarz oluşturabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ana felsefeniz doğallık olsun. Bu taçlarda sizi doğal gösterdiği gibi saç renginize dikkat çekecektir. Bu hileyi kullanarak kış veya yaz sezonu farketmez prenses havasına kavuşacaksınızdır.

Dalgalı Saçlar için Doğal Saç Modelleri

Dalgalı Saçlar için Doğal Saç Modelleri

Ayrıca rahat bir saç modeli de kıvırçık saç yapısına uygundur. Yukarıdaki örnekte de gördüğünüz üzere dağınık ve kabarık saç modeli sizlere daha çok yakışmaktadır. Eğer saçlarınız dalgalı ise bu modeli saçlarınıza uygulamak sizi hiç zorlamayacaktır. Biraz nostalji bir havası da olsa bu saç modelini günümüzde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sizlere küçük ama çekici bir anektod bu saç modeli ile genç bir hava yakalayacaksınız.

Kıvırcık Saçlara Özgü 2016 Saç Modelleri

Kıvırcık Saçlara Özgü 2016 Saç Modelleri

Dördüncü olarak topuz saç modelini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu saç modeli biraz sade olduğundan dolayı daha çok aksesuar kullanarak tercih ederseniz ( yukarıdaki örnekteki gibi ) sizler için daha iyi olacaktır.

2016 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Saç Renkleri ve Saç Modelleri

2016 Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Saç Renkleri ve Saç Modelleri

Son olarak ise kıvırcık saç yapısı sahil için oluşturulmuş gibidir. Sahildeki tüm bayanlar emin olun saçlarınızın sizin ki gibi olması isteyeceklerdir. Bu avantajınızı kullanarak sahilde tüm gözleri üzerinize çekeceksinizdir. Saçlarınızın açık olması yeterli olacaktır. Sadece saçlarınıza yeterli bakımı göstermeniz gerekmektedir.

Dalgalı ve Kıvırcık Saçlara Özel Doğal Saç Modelleri Galerisi;

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
anastasiyaomermelekGüzelliğinizi Ortaya Çıkaracak 26 Saç Kesim Modelleri | Kadinveblog Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
anastasiya
Ziyaretçi
anastasiya

anlamadim

melek
Ziyaretçi
melek

Begenmedim.

melek
Ziyaretçi
melek

Begenmedim

omer
Ziyaretçi
omer

Beğenmesen beğenme

trackback

[…] yılının favori saç stillerinden birisi de lob saç kesimi olacaktır. Oldukça şık ve lüks duran bu saç tarzı ombre saç rengi ile mükemmel bir uyum […]