Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Deniz kızı saç örgüsü nasıl yapılır? Deniz kızı saç örgüsü modellerinden en güzel örnekler ve Youtube video eşliğinde anlatımları inceleyebilirsiniz…

Denizkızı örgü modeli birçok bayan tarafından tercih edilen ve örgü modelleri içinde en kullanışlı olan modellerden birisidir. Dışarıdan bakınca yapması biraz zor gibi görünse de aslında o kadar da zor bir model değildir. Saç yapınızın ve yüz şeklinizin bu modele uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu model sizi güzel göstermek yerine görüntünüzü bozabilir. Eğer saç tipinize ve yüzünüze uygunsa bulunduğunuz ortamda sizi ortamın en şık bayanları arasına katmayı başarabilir bu model. Bu yazımızda sizlere denizkızı örgü modeli hakkında bilgiler vererek nasıl yapıldığını anlatmaya çalışacak ve bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

Denizkızı Örgü Modeli Nasıl Yapılır?
– Bu modeli yaparken aynen diğer örgü modellerinde olduğu gibi saçınızı ikiye ayırın. Bu ayırma işlemini isteğinize göre sağdan da yapabilirsiniz soldan da. Bunun tercihi tamamen sizin isteklerinize kalmış durumda.
– Saçlarınızı ayırdıktan sonra üstten bir miktar saç alın. Bu aldığınız saçın göz hizasında olmasına dikkat edin.
– Aldığınız bu saçı daha sonra üç kısma ayırın. Ayırdığınız kısımları normal bir şekilde örgü yapmaya başlayın.
– Daha sonra saçınızın diğer tarafında kalan saç kısmından bir tutam alıp örgü yaptığınız bölüme getirin. Getirdiğiniz bu kısmı da yapmış olduğunuz örgüye dâhil edin.
– Diğer tutamı örgüye dâhil edip işlemini bitirdikten sonra yine diğer taraftan bir tutam saç alıp örgü yaptığınız bölüme getirin. Ve bunu da yine örgüye katın.
– Örgünüz tamamlanana kadar bu adımları takip edin ve örgü modeli ortaya çıkana kadar aynı yolu uygulayın. En sonunda da saçınızı normal örgü modeli ile tamamlayın.
– Saçınızın örgü işlemi bittikten sonra uygun renkte bir lastikle bağlayın. Denizkızı örgü modeliniz kullanıma hazırdır.

Yapım aşaması çok zor ve meşakkatli gibi görünen denizkızı örgü modeli klasik örgülerden ayrı bir model olması ve daha şık durması yönüyle diğerlerinden ayrılır. Ayrıca son derece gösterişli olması yönünden de dikkat çeken bu model hemen hemen her ortamda kullanılabilecek bir model olup bulunduğunuz ortamlardaki şıklık yarışında sizleri ön sıralara kadar çıkaracak bir modeldir.

Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Deniz Kızı Saç Örgüsü Modelleri

Deniz Kızı Saç Örgüsü Video

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir