Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İlkbahar yaz 2015 gelin saç modelleri ile en özel düğün gününüz için prensesler kadar alımlı ve çekici görünebilirsiniz!

Gelin olacak genç kızlar için seçeceği saç modeli en az gelinlik kadar önemlidir.Hem bu günün onun günüdür, en güzel olması gereken bir gündür, hemde düğün resimleri yıllarça bu özel günü temsilen çocuklarına belkide torunlarına kadar güzel anılar sunacaktır.Düğün gününde iyi ve güzel görünümlü olmak her gelin için zorumluluktur. Aynı zamanda. (Dürüst olalım, çünkğ tüm gözler üzerinizde olacak).Her gelin saçı özel olarak seçilmiştir, ve muhteşem gelinliğini tamamlayan yüz şekline uygun, düğün mekanına göre saç modeli düşünülmüştür.Bir plaj düğünü olsa bile saç modeli özenle seçilmiş olmalı ve en güzel gelin saçı aksesuarları ile süslenmeli.

Gelin makyajınız için; İlkbahar yaz düğün makyajı fikirleri 2015

Daha klasik ve şık gelin saçı modelleri ise daha çok kapalı salon düğünlerinde tercih edilmeli.Çekici ve en güzel olmak isteyen gelinler için her mekeana uygun 2015 gelin saç modelleri ile sizde bu ilham klavuzunu kullanabilirsiniz.

İlgili; Büyüleyici 50 gelin saç modelleri 2015

İşte inanılmaz güzel ilkbahar yaz 2015 gelin saçı fikirleri. 

 

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Bunları da kaçırmayın; Düğününüz için 2015 gelin saçı ilham klavuzu […]