En İyi Anlaşan Burçlar Hangileridir? | 2021

En İyi Anlaşan Burçlara Dair Bilmeniz Gerekenler

En iyi anlaşan burçları bilmeniz halinde, ruh eşinizi daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda en iyi anlaşan burçlar hakkında bilgiler aktaracağız. Bazı özellikler, bir insanı zamanla anlamanız için size oldukça yardımcı olacaktır. Örnek olarak nasıl bir ailede yetiştiği, hangi filmleri izlemekten zevk aldığı, hangi müzikleri sevdiği, anlaşacağınız kişiyi belirlemenizde önemli rol oynar.

Astronomi ise, önemli bir bilim dalı olmakla birlikte bunlardan daha derin çalışmaktadır. Ruh eşinizin hangi burç grubunda olduğunu bilmeniz, beklediğiniz kişiyi bulmanıza yardımcı olabilir. Tabii ki, tüm burçlar birbirinin aynısı değildir. Fakat, her birey mutlaka burcunun belirli özelliklerini taşır. Sizlere bu yazımızda en iyi anlaşan burçlardan bahsedeceğiz.

Burçlar ve sembolleri
Burçlar ve sembolleri

Burç Uyumu Analizleri

Burç uyumu, anlaşan burçlar hakkındaki benzerlik üzerinde çalışır. Yaygın bir bilgidir ki, dört element arasında ateş havayla iyi gitme eğilimindeyken, su da her zaman toprakla iyi anlaşır. Evlilik için burç uyumluluğu da benzer bir ilkeye göre çalışır. Ateş grubuna ait bu burçlar, hava grubuna ait burçlarda her zaman doğru bir arkadaş bulurlar.


Bununla birlikte, burç uyumu analizleri hiçbir zaman iki kişi arasında bir burç uyumu eşleşmesini garanti etmez. Ancak yalnızca, iki kişi arasında, ister evlilikte, ister iş ilişkisinde veya sadece iki kişi arasında anlayış ve sevgi bağı iyi evliliğin sırrını verebilir. Anlaşan burçlar burç uyumu analizi ile belirlenebilir.

Burç uyumu
Burç uyumu

Koç Uyumluluğu

Koç bir ateş grubu burcudur. Koç burcu doğada enerjiktir. Koç, Aslan, İkizler, Yay ve Kova ile uyumludur. Koç Terazi, Yengeç, Boğa ve Oğlak burcuyla uyumlu değildir. En iyi aşk eşleşmeleri Yay burcudur. Koç burcunu çekmek için risk almanız ve cesur olmanız gerekir.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  Kalp Krizi Belirtileri ve Tedavisi

İki Koç arasındaki aşk uyumu rekabet ettikçe zor olabilir ve bazen sahiplenici olabilir. Partnerlerini iyi anlıyorlar. Başarılı bir ortaklık için birbirleriyle rekabet etmemeleri gerekir.

Boğa Uyumluluğu

Boğa bir Hava grubu burcudur ve doğası gereği inatçıdır. Boğa, Terazi, Akrep, Yay ve Yengeç ile uyumludur. Boğa, İkizler, Kova ve Aslan ile uyumlu değildir. En iyi aşk eşleşmeleri Başakla olur. Boğa burcunu çekmek için kalbinizi açmanız gerekiyor.

İki Boğa arasındaki aşk uyumu istikrarlı ve duygusal olabilir. Güçlü bir bağlılıkları ve iradeleri var. Sahiplenici olabilirler ancak bir ilişkide güvenilirdir. Başarılı bir ilişki süreci için küçük tartışmaları görmezden gelmeleri gerekir.

İkizler Uyumluluğu

İkizler bir Hava grubu burcudur ve doğası gereği çok zekidir. İkizler Terazi, Kova, Yay ve Aslan ile uyumludur. İkizler Oğlak, Balık, Akrep ve Başak ile uyumlu değildir. En iyi aşk eşleşmeleri Kova burcudur. İkizler burcunu çekmek için komik ve seksi olmalısın.

İki İkizler arasındaki uyum çok aşırı olabilir. Hızlı ve akıllılar ancak bir ilişkiye başladıklarında şefkatli ve komik olurlar. Başarılı bir aşk ilişkisi için işbirliği yapmalı ve rekabetten kaçınmalıdırlar.

Yengeç Uyumluluğu

Yengeç bir su grubu burcudur ve doğası gereği son derece hassastır. Yengeç Oğlak, Akrep ve Balık ile uyumludur. Yengeç Aslan, Terazi ve Koç burcuyla uyumlu değildir. En iyi aşk eşleşmeleri Akrep burcuyla olur. Yengeci çekmek için samimi ve dürüst olmalısınız.

İki Yengeç arasındaki ilişki duygusal bir ilişki olacaktır. Bir ilişkide güvenilir ve sakindirler. Başarılı bir aşk ilişkisi için duyguları kontrol etmeleri gerekir.

Aslan Uyumluluğu

Aslan bir ateş grubu burcudur ve doğası gereği yaratıcıdır. Aslan Akrep, Kova ve Boğa ile uyumludur. Aslan Yay, Terazi, Başak ve Yengeç ile uyumsuzdur. En iyi anlaşan burçları Boğa burcudur. Aslanı çekmek için komik ve seksi olmalısın.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  Pırlanta Yüzük ve Tektaş Yüzük Nasıl Seçilir? | 2021

Aslan arasındaki aşk uyumu aldatıcı bir teklif olabilir. Bir ilişkide sevimli ve seksi olmayı severler. İşleri açık fikirli bir şekilde çözmeleri ve başarılı bir ilişki için egoyu bir kenara bırakmaları gerekir.

Başak Uyumluluğu

Başak toprak grubu burcudur. Doğası gereği eleştirel, topraklanmış, yargılayıcı ve esnektir. Başak, Oğlak, Balık ve Boğa ile uyumludur. Başak, Aslan, İkizler ve Yay ile uyumsuzdur. En iyi aşk eşleşmeleri Aslanladır. Başak burcunu çekebilmek için gerçek bir duygusallık göstermelisiniz.

İki başak burcu arasında uyumluluk iyi bir ilişki olabilir. Bir ilişkide nazik ve düşünceli olmayı severler. Başarılı bir ilişki için partnerlerinin duygularına uyum sağlamaları gerekir.

Terazi Uyumluluğu

Terazi hava grubu burcudur ve doğaları gereği diplomatik ve işbirlikçidir. Terazi, İkizler, Kova ve Boğa ile uyumludur. Terazi, Yengeç, Oğlak ve Yay ile uyumsuzdur. En iyi aşk eşleşmeleri İkizler burcuyla olur. Teraziyi çekmek için çekici olmalısın.

Terazi arasındaki uyumluluk, karşılıklı saygı nedeniyle iyi bir ilişki olabilir. Bir ilişki içinde şefkatli ve tatlılar. Başarılı bir ilişki için egosundan taviz vermeleri ve dengelerini sağlamaları gerekir.

Akrep Uyumluluğu

Akrep, Ateş grubu burcudur. Akrepler, iddialı ve tutkulu insanlardır. Akrep, Yengeç, Balık ve Boğa ile uyumludur. Akrep, Aslan, Oğlak ve Kova ile uyumsuzdur. En iyi aşk eşleşmeleri Yengeç burcuyla olur. Akrep’i çekmek için seksi ve heyecanlı olmalısın.

İki akrep arasındaki uyumluluk, anlayışlarından dolayı iyi bir eşleşme olabilir. Akrep burçları gizemlidir ve bir ilişki içinde maceralar yaşarlar. Başarılı bir ilişki için partnerlerine biraz yer vermeleri gerekir.

Yay Uyumluluğu

Yay, Ateş grubu burcudur ve onlar bilim adamları, kaşifler ve filozof insanlardır. Yay, Koç, Aslan ve İkizler ile uyumludur. Yay, Başak, Oğlak ve Balık ile uyumsuzdur. En iyi anlaşan burçları Koç burcudur. Yaylıları cezbetmek için doğayla iç içe ve komik olmanız gerekir.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  KOAH Belirtileri ve Tedavisi

Yaylar arasındaki aşk uyumu, değişen tercihleri ​​nedeniyle kısa süreli bir ilişki olabilir. Bir ilişkide şefkatli ve sevgi doludurlar. Başarılı bir ilişki için esnek olmaları gerekir.

Oğlak Uyumluluğu

Oğlak burcu doğada kendi kendini kontrol eden ve disiplinli insanlardır. Oğlak burcu Boğa, Başak ve Yengeç ile uyumludur. Oğlak burcu Koç, İkizler ve Yay ile uyumsuzdur. En iyi aşk eşleşmeleri Boğa burcudur. Oğlak burcunu çekmek için zekanızı göstermeniz gerekir.

Oğlak burçları arasındaki aşk uyumu, dürüstlükleri ve anlayışları nedeniyle mükemmel bir eşleşme olabilir. İlişkilerinde sadık ve ciddiler. Başarılı bir ilişki için sorunu çözmek için sohbet etmeleri gerekir.

Kova Uyumluluğu

Kova hava grubu burcudur ve utangaçtır ve doğada ayrılmış insanlardır. Kova, İkizler, Aslan ve Terazi ile uyumludur. Kova, Boğa ile uyumsuzdur. En iyi aşk eşleşmeleri Akrep burcuyla olur. Kovayı çekmek için tahmin edilemez olmanız ve sürprizler yapmanız gerekir.

Kovalar arasındaki uyumluluk, anlayışlarından dolayı iyi olabilir. Bir ilişki içinde cesur ve heyecan vericidir. Başarılı bir ilişki için sorunu çözmek için egosunu bir kenara bırakmaları gerekir.

Balık Uyumluluğu

Balık bir su grubu burcudur. Doğada özverili ve dost canlısı insanlardır. Balıklar Yengeç, Akrepler ve Başak ile uyumludur. Balık, İkizler ve Yay ile uyumsuzdur. En iyi aşk eşleşmeleri Akrep burcuyla olur. Balıkları çekmek için nazik olmanız ve başkalarına saygı duymanız gerekir.

Balıklar arasındaki aşk uyumu, tutkulu oldukları için iyi bir eşleşme olabilir. Bir ilişkide komik ve destekleyicidirler. Başarılı bir ilişki için bağlılık göstermeleri gerekir.

Bir önceki yazımız olan İlk Buluşmada Kadınlar Ne Giymeli? | 2021 başlıklı makalemizde ilk buluşma bayan kombinleri, ilk buluşma kombinleri ve ilk buluşmada bayanlar ne giymeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x