Home / Aşk & İlişkiler / En İyi Anlaşan Burçlar Hangileridir?
burç1

En İyi Anlaşan Burçlar Hangileridir?

En iyi anlaşan burçları bilmeniz halinde, ruh eşinizi daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda en iyi anlaşan burçlar hakkında bilgiler aktaracağız. Bazı özellikler, bir insanı zamanla anlamanız için size oldukça yardımcı olacaktır. Örnek olarak nasıl bir ailede yetiştiği, hangi filmleri izlemekten zevk aldığı, hangi müzikleri sevdiği sizin anlaşacağınız kişiyi belirlemenizde önemli rol oynar.

Astronomi ise, önemli bir bilim dalı olmakla birlikte bunlardan daha derin çalışmaktadır. Aynı zamanda zamana ihtiyaç duymaz. Ruh eşinizin hangi burç grubunda olduğunu bilmeniz, beklediğiniz kişiyi bulmanıza yardımcı olabilir. Tabii ki, tüm burçlar birbirinin aynısı değildir. Fakat, her birey mutlaka burcunun belirli özelliklerini taşır. Sizlere bu yazımızda en iyi anlaşan burçlardan bahsedeceğiz.

 

Terazi-Aslan

Aslan burcu ve Terazi burcu birbirlerini tamamlayan burç grubuna girmektedir. İkisi de insanlarla iletişim kurmak ister ve bunda oldukça yeteneklidir. Terazi ile Aslan burcunun en önemli özelliği birbirini tamamlamasıdır. Biri sert çıktığı zaman, diğeri alttan almayı bilir. Bu da ilişkilerin daha sağlam bir şekilde gelişmesine neden olur.

Koç-Kova

Koç ve Kova burcu birlikte zaman geçirmekten asla sıkılmazlar. Meceraya atılmayı ve değişik deneyimler yaşamayı severler. Eğlenecek şeyler bulma kapasiteleri diğer burç gruplarına göre daha fazladır. Aynı zamanda aralarında doğal bir çekim vardır. Birbirlerini kısıtlamadıkları için özgürlüklerini birlikte devam ettirebilirler.

Yengeç-Koç

Koç ve yengeç birbirlerinden farklı iki karaktere sahip burç grubunda incelenebilir. Koç burcu özgürlüğüne daha düşkündür. Yengeç ise kendini güvenli hissettiği ortamlarda zaman geçirme meraklısıdır. Fakat iki burç bir araya geldiği zaman aralarında büyük bir hayranlık oluşur. Koç Burcu, oldukça çekici olan yengeç burcuna kapılır ve çekim zamanla artar.

Koç-Balık

Koç burcu, sürekli olarak hayalini gerçekleştirmeye çalışan Balık burcunun isteklerini yerine getirebilir. Balık, her şeyin olabileceğine inan bir burçtur. Bu ikili kalıcı ve derin sevgiyi paylaşabilir. Birbirlerini motive etme ihtimalleri oldukça yüksektir. Birlikte güzel zaman geçirdikleri için birliktelikleri çok uzun sürebilir.

Boğa- Yengeç

Yengeç ve koç burcu bir araya geldiği zaman muhtemelen evde vakit geçirir. Birlikte film izlemek, yemek yapmak en büyük zevkleridir. İyi anlaşabildikleri için beraber aile kurmaları çok büyük bir ihtimaldir. İkisi de sevecendir ve sadakatleri birbirleri için bağlayıcı bir unsurdur. Sadakat yüksek olduğu için evlenme ihtimalleri her geçen gün artmaktadır.

Yay-Koç

İki burçta olumu düşünen pozitif burçlardır. Hayatlarında drama asla yer yoktur. Nasıl eğleneceklerini iyi bilirler ve hayatın keyfini yaşamaya çalışırlar. Maceradan hoşlandıkları için ortak yanları çok fazladır. Yay burcu her ne kadar tembellik etmeye müsait olsa da Koç burcunun çabaları ile motive olur ve güzel zaman geçirirler. İkisi arasında çatışma olma ihtimali oldukça düşüktür. Bu nedenle kavga etmeleri mümkün değildir.

Check Also

kadina siddet

Kadına Şiddet ( Akvaryumda ki Kuş )

Aslında akvaryumda ki kuş ismi dünyadaki bir çok şeyi kapsıyor bence. Ne kadar özgür gözüksede …

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x