En iyi saç serumu hangisi? Saç bakım serumu kullananların yorumlarını, önerilerini ve uzmanların bu konudaki fikirlerinizi haberimizde inceleyebilirsiniz…

Bu yazımızda sizlere hangi markanın saç serumunun en iyisi olduğu ile ilgili bilgi verilmeyecektir. Bu yazıda tamamen saç serumu seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği üzerinde duruluyor. Yani saç tipinize göre En iyi saç serumu hangisi bu yazımızın sonunda sizde öğrenmiş olacaksınız.

Saç Serumu Seçimini Nasıl Yapılır?
Saçınıza en uygun saç serumunu seçebilmek için ilk olarak saçınızda ne gibi sorunların olduğunu bulmanız gerekiyor. Örnek olarak saçlarınız kabarıyorsa ve çok fazla elektrikleniyorsa buna uygun bir serum seçimi yapabilirsiniz. Kabarmayı önleyici bir saç serumu almak içinse içindekiler bölümünden “dimethicone” katkısı olan serumları almanız yeterli olacaktır.

Saçlarınızın daha parlak gözükmesini istiyorsanız serum içerisinde bulunması gereken madde fındık yağı olmalıdır. Ayrıca argan yağıda yine saçların parlak olmasında oldukça etkilidir. Bu yağlar aynı zamanda saçlarınızın derinlemesine nemlenmesine yardımcı olmaktadır.

İnce telli ve hacimsiz bir saça sahipseniz ağır serumlardan uzak durmalı daha çok hafif serumları tercih etmelisiniz. Bu serumu uyguladığınızda saçlarınız eski hacimsiz görünümünden çok uzak olacaktır.

Tüm bu saç tiplerinden farklı olarak aşırı kuru ve yıpranmış olan saçlar içinse özel olarak yapılmış olan serumları bulmanız mümkün. Bu serumları bulduktan sonra alarak düzenli olarak kullanmanız saçlarınızın daha canlı olmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca bu serumlar sayesinde saçlarınızdaki kırıklarda ortadan kalkacaktır. Kısacası sizde tüm bunlara dikkat ederek En iyi saç serumu seçimini yapabilirsiniz.

En İyi Saç Serumu

En İyi Saç Serumu

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ferdaizel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ferda
Ziyaretçi
Ferda

liquid keratin serum kullanıyorum ben ve çok memnunum diğer serumlardan hiç istediğim sonuçları alamamıştım.

izel
Ziyaretçi
izel

Çok fszla serum kullandım sonuç alamadım doğal keratin uç serumları denedim kestirmeden saçlarımı onardı