Home / Elbise Modelleri / En Şık Tuvalet Elbise Modelleri
t3

En Şık Tuvalet Elbise Modelleri

Özel bir günde veya en özel anlarda kadınların ilk istedikleri şey tüm ilgiyi üzerine çekecek şekilde güzel görünmektir. Bunun için ilk düşünecekleri şey güzel ve fark yaratacak bir tuvalet, sonrasında elbisesini tamamlayacak saç, makyaj ve ayakkabı olacaktır. Bizim ele alacağımız konu ilk aşama olan gece elbiseleri yani diğer adıyla tuvalet elbise.

Tuvalet elbise modellerini seçerken dikkat edeceğiniz ilk şey konsept olmalıdır. Kendi doğum günü partinizde giyeceğiniz elbiseyle yakın arkadaşınızın doğum gününde giyeceğiniz elbise elbetteki çok farklı tarzda olacaktır. Buradaki ayrımı anladıktan sonra birkaç konsepti inceleyelim ki nerede nasıl bir elbise giymemiz gerektiği konusunda düşüncelerimiz netleşsin.

Çok yakın bir akraba ya da arkadaşınızın düğününe gideceksiniz ve ne giyeceğim diye düşünüyorsunuz. Önü dantel detaylı, kolsuz ve ayaklarınızı kapatan bir elbisenin etek uçlarına hareket getirerek bütün bir şıklık elde edebilirsiniz. Özellikle bu tarzda bir elbisenin canlı renkte olması hem fiziğinizi hem de enerjinizi ön plana çıkaracaktır. Giydiğiniz bir kıyafetin gün içerisinde enerjinizi belirleyen en büyük etmenlerden biri olduğunu unutmayın.

t1

Özel bir gün için farklı bir konsept

Bir başka konsept olarak özel bir yemeği ele alabiliriz. Sevgiliniz ya da eşinizle romantik bir yemeğe çıkacaksanız hem uzun hem de kısa elbiseleri tercih edebilirsiniz. Fiziğinize güveniyorsanız karpuz yaka kırmızı veya siyah renkli uzun ya da mini bir elbiseyle karşınızdakinin aklını alabilirsiniz. Özel günler için uzun modeller çok fazla tercih edilmese de görüşlerinize göre taşlı ve biraz daha kendini gösteren uzun modellerden yana da tercihinizi kullanabilirsiniz. Uzun modellerle birlikte saçlarınızı topladığınızda harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kendi doğum günü partinize hazırlanıyorsanız ışıltılı parlak renklerde mini bir elbise devamında uygun bir saçla gecenin hakkını verebilirsiniz.

t2

İş yemeğine ışıltılı bir elbiseyle gidemezsiniz mesela. Ciddi bir yemek için şık bir tulum, sade renklerde düz kumaşla çok kısa olmayan bir gece elbisesi veya düz kumaşlı renkli kısa elbise tercih ederek şıklığı yakalayabilirsiniz.

Check Also

Peplum Detaylı Uzun Elbise

Gelinliklere Alternatif Beyaz Elbiseler

Fazla abartı sevmeyenlere göre beyaz elbiseler; bu özel gününüzde illada gelinlik giyeceksiniz diye bir şey …

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x